Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

209311094
Szia! mid van? hol? és mennyiért? hűtő idom?
Szia! Nem tűntem el, figyelemmel követem a történéseket, csak ritkán szólok hozzá.
helló Tutu
jó hogy itt vagy
Tömítésekből érdemes a gyárit megvenni, ezen nem érdemes spórolni. Korábban nálam is jelentkezett szivárgás, de közel sem olyan szinten mint a te esetedben. Szelephézag állítás után kapta meg az új tömítést, utána megoldódott a probléma. A gyertyáknál nem szivárog? Ott is van 4db tömítés ami elfáradhat. Én anno az egész szettet megvettem, szelepfedél + gyertya tömítések (2.190 Ft/db), de utóbbiak végül nem kerültek beépítésre, ha esetleg szükséged lenne rá: klikk
Van egy új tömítésem,de 10000ft ért megjavítom neked!Kawa betegség,de a kór gyógyítható.
Nekem van
Hali! 2007 es z750 re azt hiszem 14ezer körül van a tömítés!
Egyébként tavasszal mehetünk valamerre... :) ha gondolod. Merrefelé szoktál motorozni?
Akkor segítenétek ki lehet az,aki tud segíteni hűtőidomban? Köszi előre is!
Többek között ez az, amit említettem: Ezért nem vettem meg, mert elég csúnyán nézett ki a szelepfedél tömítés.
Azt nem tőled kérdeztem... :D egyébként foglalkozik itt vele valaki. A sportdobbal meg keresd meg Petit.
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
- megbízható, gyors
Igen.
még nem! De biztos horror az ár! nem gyártja valaki?
Ismét én! Meg esetleg vmi katány sportdob vkinek? Sép állapotú használt is lehet...
A pécsi Kawasakinál kérdezted?
Sziasztok!
2007-es,de még a ,,régi,, Z750-re keresek hűtőidomot....
Tud valaki segíteni?Lésszivemán!
Amikor en kerdeztem, akkor ha jol emlekszem 9000 huf kornyeken volt a tomites. Ugyan Z750-hez kerdeztem en, de meglepodnek, ha Z1000-re mas kellene.
Esetleg valaki jó áron tudna szelepfedél tömítést '04-es Z1000-re?
Egyébként meg érdemes a gyárit megvenni belőle, mi?!
Az enyém már "idegesítően" nyomja ki...összecsapta a gatyám ,meg a csizmám is. Ráadásul elég szarul is néz ki ahogy ég le a blokkról! :D
Nagy valoszinuseggel igen, mert az en szelepfedel tomitesem is ereszti picit az olajat.
HI!

Nekem is szivárog az olaj a szelepfedélnél, csak nekem a jobb oldalán! :D Lehet, hogy ez betegség náluk?
Vagyok! :)
Kawasaki M3 bezárt? Mintha üres lett volna az épület amikor arra jártam.
erre is rég jártam, mi hír betyárok?
Írtam mailt a kormánnyal kapcsolatban