Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez az
Engem meg Z1000-re '04-es érdekelne ilyen hűtő idom!
A képet nem akarja beszúrni.. :S Beteszem a képeimhez!Ha valakinek van hasidomja, és segítene nézze meg!Köszi!
Sziasztok!

Még új vagyok itt a fórumon, és érdeklődni szeretnék, hogy nincs e valakinek ilyen Hasidomja a gépén?Felfogatók érdekelnének hozzá, lemásolnánk, vagy amit csak lehetne!
Hali!
Sport légszűrő, és a kormány stabi, a fekete mondjuk.Mennyi lenne?Kösz előre is!
Eladó 07 utáni Z 750-1000-hez lengővilla sárvédő,07 utánihoz kétféle púp,Z 1000 06-ig power commander és 750-1000 06-ig pup,ha kérdésed van csörögj 06705850436.
Eladó Z 750-1000-hez sport konzolok 04-töl 11-ig,ha kérdésed van csörögj 06705850436.
Eladó 07 utáni Z-hez MATRIS kormánystabi kék és fekete szinben,fekete-ezüst BAGSTER tankbör,BMC sportlégszürő.LEO VINCE dob összekötövel,gyári eke idom,ha valami kérdésed van csörögj 06705850436.
gyapi, a régebbi szériára (2006) gyártasz vagy csak az újra?
kössz ha lenne valamikor légyszi irj!nem vagyok mindig internet elött munkám miatt de nézegetlek!vagy csörgess meg és hivlak!T.0630 543 2914
A hasidomrol esetleg van keped, amit Te keszitesz?
Szeva sajna a hűtővédő elfogyott.
szevasz gyapi kis z-re kéne hütö spoiler elérhetö áron !2004-es model valami lehetőség?
kösszi mindenféleképpen megnézem!
szeva
keresd Gyapi komát a forumon elérhetősége szerintem az adatlapján,
nem tudom, hogy éppen van e neki, illetve tud e csinálni,
ha igen akkor a 2007-es idomját tudja elfogadható áron,
de neked kell felszerelni, ami nem vészes,
heló ha valaki tud kis z-hez hütö idomot (2004-es model) irjon!kössz
Van errol valahol kep is? Ra van irva, hogy aprilia? Merete?
Az a baj, hogy kicsi a garazs, es ha nem jo helyen van a dubel, akkor nem tudom odebbtolni a motort :D
Illetve odebb tudom, csak furcsan fog kinezni ha mar a 10dik kampo figyel a plafonrol :D
Aprilia -gyári- túradoboz valakinek? 1 db, 2 kulccsal 5000Ft.
bakker... vegyél egy fischer dübelt kb 500ft ne legyél már ilyen élhetetlen
A hatso kereket kitamasztod hatulrol a biztonsag kedveert es ugy teszed be a lecet, hogy kicsit hatrafele nyomja a motort. Az oldaltamaszon es a lecen gyonyoruen agaskodik a Ze'
Köszönöm! Vagy ez lesz, vagy az ásónyeles történet.
Es kampot mivel rogzited? A 8-as tipli nem hiszem, hogy megtartja :D
a képen látható bukósisak SHOEI MULTITECH 59l 60 as méretű de annál kicsit nagyobb---gyünyürű állapotban eladó 30 000ft ért a bolti ára 110 000! érdeklődni lehet-30 973 0869
vagy classic77@freemail.hu
kihajtható-behajtható-amit csak kívánsz.....postai úton is--