Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bódis slip-on kipufogók eladók z-750 z-1000 hez

steelhorse motor kawasaki pécs
Vegig gondolva nem vagyunk egyforma meretuek, mert en 20 kiloval "izmosabb" vagyok :D
Szia! En is ekkora ember vagyok. Nekem ugyan z750s-em van ,és nem okozott gondot a vezethetőség. Megszokást igényelt, mert nekem kawa er-5-om volt előtte. Ha eladom az csak a rohadt pénztelenség miatt lesz...
én 195cm és motoros cuccba 100kg tuti és nem koppant soha az első teló, nem volt vele gondom soha, de nem is sportolok ,
minimális költséggel olaj/rugó csere sokat javulhat ha kellene,
első fékek nekem teljesen jók gyári betéttel/állapotban,
spéci betéttel, fém fékcsővel még jobb lehet,
ha túrázni szeretnél, erőből motorozni mindenképpen a kis Z
nagyon megbízható motor, normál gondozás mellett elnyűhetetlen,
Köszi, méreteim alapján inkáb a FZ 168 centi és 60 kg vagyok, viszont a kawa az megbízható, van közöm szervízhez, nevet nem mondanék,de msot van egy 2005 ös példány 110 e km körül csak gyűrűzni kell a dugókat de a henger ép. A kis Z nek az első telója poha hangolású azt mondják, bár én alattam sokat nem fog lekoppanni az tutkó, első féke milyen? Azért kérdezek ennyit mert egy rövidke próbaútból nem tudom megmondani ahhoz több 1000 km tapasztalat kéne... A yamaha váltójára hallotam panaszokat.
nem nagy dilemma
Z 750 előnyei +150 köbcenti, +10 lóerő, és +15 Nm
kawa nyomatékosabb kevesebbet kell pörgetni
FZ6 előnye ülés pozíció alacsonyabb és kb15-20kg-al könnyebb,
Fz-t sportos vezetéshez szépen kell pörgetni 2 személlyel gyengusz,
kawáról írom típushiba nincs, anno én is végig jártam ezt az utat,
kipróbáltam mindkettőt és nem volt több kérdés
Sziasztok Kawa z750 2004 , és Yamaha FZ6 2005 vásárlása között vacilálok, esetleg valkinek van pro-kontra érvei ellenérvei miért jobb egy kawa? egyszerüen nem nagyon tudok elsőre dönteni melyik lenne jobb, hosszú távra gondolkozom, nem szeretnék egy ballépést elkövetni vásárláskor.
Elso generacios Z-re van valakinek ulespupja?
SZIA hátez jol néz ki és kerékis megvan hozzá? le tudnád irni az árát méreteit és ha tudnád 900 rr be 1999 évjáratuba bele e tudnám tenni? és magyarnak melyik részén laksz?
Dobj emailt, ha komolyan érdekel! Z750-be plug and play a dolog!
carlos@carlosdesign.hu
Szerintem is a Metzeler Interact K3 a legjobb, R1-esemre is ez lesz!
Hali! no és mennyi fabatka lenne .
Üdv,
eladtam agépem, de a lengőkar nélkül! :)
Így eladó kerékkel, távtartóval, ARP csavarokkal, rejtett fékcsővel stb.
Rakok fel képet, ha méret stb kell akkor szólj.
szevasz kérdeznék anyit hogy 1karu lengo villát hol tudnák beszerezni 900rr motromra. koszi a választ továbi szép napot gyuri szlovákiábol
Sziasztok, BUÉK !
Sajnos meghoztam a döntést és eladom a Z750-em. Ha valaki egy jó állapotú, sok extrás vasat keres az ismerőseitek közül, akkor adjátok meg nyugodtan az elérhetőségem.
Ne aggódj Panyó, már ki van nézve az újabb vas, lenyomhatsz Kakucson :)
Sziasztok!
Segítségeteket kérem! Kawasaki Z1000-re (2003-2006) keresek ülés alatti idomot "undertailt". Az enyémen letört a lámpa körüli rész. Vettem hozzá Z750-ét, de az nem jó, mert az enyémnek sima az alja, ezen pedig íves, mintha sárvédőként is funkcionálna. Az ezredesen gyárilag van hátsó sárvédő, gondolom ezért más. Ha valaki cserélne, vagy tud megfelelőt az kérem jelezze! Ha nem akkor marad a műanyaghegesztés, és a kettőből lesz egy.
corsa biztosan jobb. rosso még melegben is néha bizonytalan volt. köszi az infót
volt már fent roadsmart? sokat járok 2 személyel szépen lehet ugy is dönteni?
a dunlopot válaszd
Nekem Metzeler van fent k3!Nagyon tapad melegben hűvösben!Hidegben esőben nem igazán!DE melegben......
nem sok van még a Pirelliben nekem diabló corsa van,
melegben mentem vele talán 1000km-t akkor nagyon tuti,
a BT-023 viszont szerintem nagyon jó esőben mentem vele kb 200km-t,
R-1-el a spanom beparázott hogy szarrá töri az új motort akkora eső volt, így helyet cseréltünk ő ment az autóval én a vadi új motorjával, hát bazz az eső ellenére olyat mentem hogy csudi
Nekem is az volt most! Pirelli diablo rosso de néha okozott meglepetést. 7000km birt. Köszi. Akkor bt 023 marad.
hali
én a Brigestone ismerem jó gumi
dunlopot nem használtam soha
most Pirellim diabló van az is kurva jó,
de a michelin p road is nagyon jó és hosszú életű volt
Üdv. dunlop roadsmart vagy brigestone bt023? Tapadás szempontból melyik a jobb gumi? Tudtok segiteni? Z 750re szeretném.
Hali Szilamon és Szaszaboy!Nekem Jelcsa segített,érdemes őt megkeresni!a montorbontóknál akadtam rá én is