Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy ez a gép milyen jól néz ki feketében. vagy csak rég láttam a phantom silvert?
ez is egy munkakör
Ez jó 2004-es Z750-be?
http://www.autoalkatresz.hu/mo...

Mintha erről olvastam volna, hogy keres valaki...
Elöl Metzeller van fent, csak sajnos kopott. Amúgy teljesen elégedett vagyok vele. Eddig két gumitípussal szívtam meg úgy (két külön motoron), hogy kb 70%-os guminál le kellett szednem mert beszitált tőle a motor. Mindkettő dunlop volt...
Metzeller Roadtec Interact Z8. Egy teljes szezon után úgy néz ki, mintha most raktam volna fel. Gyorsan melegszik, jól tapad, esőben és hidegben is mindent tud /tapasztalat/. Drága papucs,de szerintem megéri! METZELER
igen elviszem a teljes költségvetést
Hűha, erre a verseny lábtartószettre tudnál árat mondani? És ha verseny, akkor jól sejtem, hogy állítható is?
Eladó a képen látható kipufogó 2003-2006 kawasaki z750hez!
30/5950052
ugyanitt verseny lábtartó szett (RIZOMA) ugyanehhez a típushoz.
Próbáld ki.
A szövettáskát a Bembomotorsban vettük. ha jól emlékszem 5000 Ft volt. tankra is rakható, de a legjobb helye a hátsó ülésen van. Jár hozzá szíj az ülésre rögzítéshez.
2007-es Z750 re keresek eredeti tükröt! érdekelne az ár is...
Robis úr!
Már nézegettem a képeid között azt a táskát jól nézki . Kérdésem az lenne, hogy müködik és hol lehetne beszerezni, esetleg dobozt is lehet-e fel tenni vagy csak tatyit? Okos megoldásnak látszik
Hmmm
Menyiben segit ha megemelem?
Meg is nezem, hogy hogyan lehet megemelni...
Kosz
Emeld meg 6 centivel az egész fejidomot.
AKkor ahogy látom jól mukodik a gép. Örülök neki. Megbántam hogy eladtam már.. :S Nem jött össze a munka így nem lesz teherautó sem másik :( Szal most van egy KX-em darabokban... :(
csao!
ezé nem halad az ország
vicc volt :)
tényleg szép lett, ahhoz képest, hogy össze volt törve
... vagy van céges kocsija
Akinek jól megy :) :)
baszki ma jöttünk haza milánóból.... hát kiba jó az EICMA
Ebben igazad van!
Sokan izmoskodnak, hogy minek plexi ha mar csupasz.
En osszejartam a horvatokat, meg felvideket, de tartos temponal siras. 700 km utan nem volt erom a fekkar utan nyulni anyit kapaszkodtan a markolatba, hogy le ne vegyen a szel. Az iden cegledrol jottem haza 140, 160as tartos sebeseggel, es biza megviselt az alig 600 km.
Bizony, hogy en is plexit teszek meg ha csak turazasra is.
én ezt a plexit húztam, itt mindent le is írtam : www.hegylakok.hu/2011/06/cikke...