Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szolnoki vagyok, egy kicsit nagy a távolság.Próbáltam már úgy is hogy a csavarhúzó végét ütöttem és utána lazítás, majd megint ütöttem és lazítás, de meg se mozdult.
Ja!és a csavarhúzó nem egyszerű vas végű,hanem erre lett kitalálva.De ha Debrecen közeli vagy akkor segítek ha kéred!
Hello!vagy kérned valamelyik szerelő haverodtól egy üthető csavarhúzót amely excenteresen fogja lazítani amikor ráütsz egyet vagy nagyon óvatosan lefúrod a csavar fejét aztán egy jó minőségű (knipex)fogóval kitekered a csavart!
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan tudom levenni a Z750 (2004-es) kormányvégsúlyát.Egy csillagcsavar van benne, de próbáltam már racsnis kulcsba fogható bitfejjel is, hogy nagyobb legyen az erőkar, de meg se mozdul, csak lesarkalja a csavart.Nem erőltettem tovább, mert szétbarmolni nem akarom.Van esetleg valami titka, vagy csak erőltetni kell?
Add meg címed és telefonszámod! Akkor csak a farokidom kell lámpa nélkül? És küldöm amint tudom!
oké a többit emailban!
23-ba megegyezhetünk,+ a postakölcség! Aztán ez így is ajándék egy farokidomért!
20-ba ideadod?Most így újév elején ennyim van csak!Egyébként nem is kérném hogy engedj.
Köszönöm!
hali
jó rá, régi Z 750 - 1000 /636/ üléspúp ugyan az
Szerintem jó?!A fejidom más mind a 750-é,de az ülés u.a.ránézésre.
Arra sajnos nem jó!
1000-re is jó?
25 eFT Lenne
Ha jól tudom a fékcsőtartó és a lengővilla közé kell tenni a sárvédőt! ( ( hogy hol kell kifúrni az látszik a sárvédőn)Így visszacsavarozni a fékcsőtartót! Talán egy pár mm-el hosszabb csavar kell! Elöl, a kereszttartónál nem kell csavarozni semmit!

Nekem nem volt Z-m én csak csinálom a sárvédőt.
Hali basi2! Köszi aképet, az ára megfelel! Neked ez felvolt rakva? A fékcsőnél a lefogatás nem fog menni mert nemtudom odafogatni a fékcsőtartokonzoljától. Ahátsorészt ami a keresztvázra fekszik , azt hogy rögzited? Bocs hogy sokat kérdezek de te talán ,már jártas vagy ebben és nemszeretnék bengázni hogy nemtudom felrakni. Jolenne egy kis segítség, persze ha nem gond.
Köszi!
Küldtem neki mailt. Régi ezredesre jó a Z750 üléspúpja?
Nekem ám nincs egybe!DE lehet hogy az előző gazdija megfaragta igényesen?Na mindegy,mennyi az utolsó ára?(nagyon,nagyon szegény vagyok)
Itt van egy ha még aktuális.http://www.kepesmotor.hu/kawas...Üdv.Mindenkinek.
a baloldalán van pár karc és króm fekete, gondolom ugyis színre fujatod!
mind két oldala? De hisz az egybe van!
Sziasztok!
Kawasaki Z1000 2003-2006-ig gyártott modellre üléspúpot keresek. Ha valaki tud segíteni, kérem jelezze!
Helló Robi86!Csak a faridom,lámpát nem rég vettem beépített irányjelzőset,csak a faridom van megtörve.Minkét oldala meg az alja is kell!
Itt élesebb a kép
Jobb oldalon a fékcső tartóval van felcsavarozva.(ha jól tudom)
10000 Ft + posta.