Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia basi2! A szine mindegy ugyis fujva lesz. Mibe kerü? Ja és a felfogatás! A láncfelöli oldal még egyértelmű. de a másikoldalt te hogy oldottadmeg? Már hasonlót probáltunk de az sehogysem jött össze. Lehet béna vagyok, de hátha tudnál segiteni. Elöre is köszi Gábor.
Boldog Ünnepeket mindenkinek!
A legkisebb motorosunk nyolcadikán született! 3900 gramm és 57 centivel.
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Boldog Karácsonyt srácok!
Van Sárvédőm Hátsó de szerintem nem megy fel az uj z750-re!
Boldog karácsonyt!
2007-től van sárvédőm! Fehér színben.
Boldog karácsonyt mindenkinek! Keresnék z750-hez hátso sárvédőt! tudna valaki segiteni,
Szia robi86. Boldogkarácsonyt. Érdekelne hátso sárvédő, ha van? Nem tom 2007-hez jo é a tied?
Boldog Karácsonyt Régi zéés kollégák :(
Boldog karacsonyt minden Ze'snek!
Kellemes és boldog karácsonyt minden fórumozónak !
csak a farokidom 25, a többi még 10!
Hali mindenki!
kellemes, békés ünnepeket, és boldog új esztendőt!
üdv FIGU
Meg van még! Csak a farokidom Kellene? vagy még az alja és a hátsólámpa is?
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
hello!faridom meg van még?vevő lennék rá olcsón
Boldog Karácsonyt az összes fórumozónak!

fekete, pár karc van fajt és a két oldalán a lábnál mattos!
Koszi az infot neked is!

A tank amit arulsz az teljesen serulesmentes? Milyen szinu ill. mennyibe fajna?
igen felmegy tökéletesen! Az enyémen is az virít!
Srácok! Kawasaki z750 2005 moci alkatrészek eladóvá váltak nálam! Ha valakit érdekel Írjon! Lábtartók, fejidom, fejidomtartó, kábelköteg, tükrök, farokidom, tank, stb........
ranezesre a Double Bubble
Melyik nyújt nagyobb védelmet?
hali
igen messze, de írtam talán hogy elég tróger módon nyomták fel az árat, 1 ember 1 percen belül 3 szor tolt rá 40, 20, 20 eurót
saját magára licitál a kocsog

fékcsövet én nem cseréltem, keresd Kingmidast ő szerelő, van egy kis bolt+műhelye, pont ilyen Z-je van de úgy átépítette hogy csak na
az adatlapján szerintem van elérhetőség de ha nem találod írj van számom hívni is tudod
HEL es Goodridge fekcsovek kozul melyiket erdemesebb venni? Van egyaltalan szamottevo minosegbeli kulonbseg koztuk?