Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 100-al akkor picit messze lettel volna.
IGY IGy!

Köszi!

Kellemes Ünnepeket Nektek is!
hali
223 lett a vége
azért este 9 körül megnézem, hátha
bár ez nagyon úgy tűnik mintha az eladó verné föl az árat
ki az a hülye aki saját magának rálicitál 80 ruppót,
kocsog németek
azt a kurva
büdös ..........
fél, 1 órája még 66-on állt
akkor ennyi, köszi
sejtettem sajnos nagy tutiság lett volna 100 alatt,
jah, neztem a cuccost, szepen megy felfele sajna, mar 142,88 juroo + posta
apán ne szomoríts el
bakker ilyenek vannak,
lehet hogy még is te vagy az én emberem
Ezert kell pl. auctionsnipert hasznalni, ami az aukcio vege elott par masodperccel rateszi a beallitott maximum erteket automatikusan. Igy nem kell a gep elott tiprodni.
köszi aranyos vagy,
ebay-ról van szó, sajna én nem szoktam még itthon sem/vatera, stb/
ráadásul licitálós, és tudom, h a lejárat előtti percek a legfontosabbak,
gondolom ilyenkor minden érdeklődő ott tipródik a gépnél,
ráadásul pesszimista vagyok, mert 100 eurót szánok rá,
és már most 86 körül jár /ár+szállítás/
Ertem. Egyebkent nem feltetlen szukseges dombornyomott kartya internetes vasarlashoz.

Ugyan mar nem aktualis gondolom, de en is szivesen segitek netes vasarlasban, ha kell.
nem motoros cucc,
csak semmi rutinom és dombornyomott kártyám a külföldi vásárláshoz,
Mire vadaszol ennyire?
hali
döglött a topik

Steve írtam emailt megkaptad?
csak azért kérdezem mert keresgettem más segítséget is,
és nehogy magamnak verjem fel az árat
FIGU
az a gyári, ezekről még nem spórolták le
Koszi az infot, visszaolvasgatok akkor egy picit.

Igy elso ranezesre ugyan annyi sarvedo van az enyemen is, mint a Tieden, szoval ez szerintem nem lenne problema.
bazz most nézem neked is régebbi van, simán OK
szerintem jobban is viselkedik kanyarban a motor
hali
nekem az van fenn
szerintem sokkal jobb mint a 180-as,
már írtam soha többet 180-as
olvass vissza párszor már beszéltünk róla,
de simán befér, bár nekem régebbi Z-m van, az újakon ha van sárvédő necces,
190/50-es hatso gumit probalt barki is 1. szerias Z750-en? Felmegy egyaltalan a felnire normalisan?
Nyomatékkulcs, és ha nem csináltál még akkor ne ezzel kezdj!
Szia!

Köszi a részletes választ! Meg sem fordult a fejemben, hogy én állítsam be a szelephézagokat a motorban (bár olvasgattam róla, hogy hogyan kéne pl.: http://www.hegylakok.hu/2011/0...). Szerelőhöz megy a motor tavasszal 24 000-es szervízre, és már elkezdtem vásárolgatni elsősorban neten a költségcsökkentés miatt (olaj, olajszűrő, levegőszűrő, fékolaj, gyertyák). Ezért érdekelt, hogy a szelephézag állításnak mik az anyagköltségei! Köszi szépen a tanácsot!

Üdv.:
Márk
Olvastam az adatlapodat és rájöttem,hogy van köztünk egy nagy külömbség!Nekem a VÉREM is zöld!De nézd csak a csuklódat!Vazze a Tied is ZÖLD!:-) Kellemes ünnepeket a MOTORJAIDnak Neked és Családodnak!
Kedves Márk azt tanácsolom ha azt sem tudod,hogy milyen alkatrészek vannak a mociban ne állj neki a szelep állításnak.Nem észosztás hanem jó tanács!Tudod ha kell állítani (márpedig kell)szét szedni a vezérlést szakmunka nem hobbista feladat.Gyakorlat az kell az biztos.De ha neki állsz egy jó tanács! Legyen egy biztos telefonszámod ahova fordulhatsz segítségért.Ja!A vezérműlánc feszítő felszokott akadni ellenőrizd azt is és ott is van tömítés!Ha jó mocit akarsz igyekezz század pontosan egyformára beállítani a szelepeket bár akkor csiszolni kell a korongokat,de hát az nem probléma szerintem.A szelepdeklinél van egy ki gyári probléma de új tömítésekkel orvosolható,bár egy kis ügyeskedéssel a tömítéseket megsporólhatnád.
Szia!

Tudok segiteni! Van raktáron! Adatlapomon elérsz!
Szelephezag allitasnal nem feltetlen szukseges a tomiteseket cserelni. Siman lehet, hogy visszarakod a fedelet es megy tovabb minden tokeletesen, sehol sem fog ereszteni.

Tomites egyebkent a szelepfedel alatt van egy korbe. A negy gyertya lyukanal szinten van 4db tomites, illetve a 6db csavar feje alatt van, amik lefogjak a szelepfedelet.