Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Szelephézag állításnál a szelepfedél tömítésen kívül van még valamilyen alkatrész (pl. más tömítés, volt itt szó korábban "gyertya tömítés"-ről), amit illik cserélni? A gyári tömítés nagyjából mennyibe kerül?

Köszi a segítséget előre is!
Üdv.:
Márk
Sziasztok!
Valakinek valami ezekből Karácsonyra?
ÓÓÓ igazán köszi
megjott, irtam a csokanak postakoltseg miatt, irok ha jott valasz
Szevasz
a hotmailes címed használod
küldtem lávelet
üdv FIGU
Igen, azon már én is gondolkodtam, hogy lehet valami összefüggés a tükör szétfejelése és Gyapi megjelenése között...
A masodik elore bukfencel nem fogja a tukrot osszetorni?
Egy tükör elé kell állni és 5x, egyre hangosabban el kell mondani, hogy "Gyapi mester jelentkezz!" Aztán az ötödik utád kell egy hátra, majd két előre bukfenc. Na ekkor megjelenik.

Ha ezt túl macerásnak tartod, akkor itt a száma: 06 harminc 54 31 öt tizennyolc
Hahó! És a gyapi mesterrel h lehet felvenni a kapcsolatot?
Helló Urak!

Azon a bizonyos képen az én (volt ) motorom van. Ugyebár a hasidomot basi2 az oldalidomot pedig gyapi mester csinálta. Az összes tartókonzolt laposvasból csináltam/tuk. Az oldalidomnál mikor kész lett a felfogatás üvegszállal lett belefaragva a helyére ezért nincs rajta kívülről semmilyen csavar amitől rondább lenne.
Nem tudom mennyit kell variálni a konzolon de szerintem nem sokat!
!
Tel szám a hirdetésem alatt megtalálható!
Adatlapomon megtalálható az Email cím vagy a hirdetésem alatt!
Egyébként basi2(kukac)citromail.hu
Ar erdekelne engem is, azert erdeklodtem az e-mail cim utan.
Köszi előre is! Mikorra,mennyiért?
na májsztró ez jófajta mibe fáj, vagy inkább tel? sokat kell a konzolon tekergetni?
Nem az én motorom van a képen és nem is én csináltam rá a hűtőidomot! Egy fórum tagé a motor! Vagy csak volt! nem tudom! Én a hasidomot csináltam!De lehet tudnék hozzá hűtőidomot is! Utánanézek!
Szia!A hűtőidomot hol szerezted? Szép!


Egy e-mail cimet esetleg tudsz adni, amin elerheto vagy?
Igen!
A kepen lathato tartot is adod hozza ezekszerint?
Információhalmaz! :)
Azt hiszem ezt az utolsó részt viszont elkúrtam, mert a telókhoz elkértem a tengelyt, de az anyát és a távtartókat nem. Na akkor felveszem a kapcsolatot dnorzx-szel (mert tőle vannak ezek a dolgok), és orvoslom.
Kösz x 1000 Steve. Valószínűleg vagy egy millió kérdésem lesz még. Zaklatnálak, ha nem baj :)
ja, tenyleg, igazad van, igy mar ertelek, kopas miatt kell a z750 tarcsa
akkor a tarcsa meret az stimmel, tavtarto nem fog kelleni

csapagy meg elegge egyszeru
kiveszed azt ami benne van a kerekedben, elsetalsz a csapagyboltba a csapaggyal meg a zx6 tengellyel.

a kulso meret stimmeljen a regi csapagyad kulso meretevel
a belso pedig a tengely meretevel , a ket kis porvedo szimering kelleni fog

termeszetesen mielott berakod a uj csapagyat a kerekedbe ne felejtsd kicserelni a hosszu belso tavtartot is a ZX6 era
es ugyelj arra hogy ahoz a futomuhoz amit veszel adjanak minden ilyen aprosagot: tengely, anya, 2 kulso es 1 hosszu belso tavtarto a tengelyre.
Ilyet tudok de a tartót módosítani kell mert 2007- utánira való!
Fehér festetlen!
nulla hat harminc 641 6854
Halló Steve
Ha jól tudom a 2007-es ZX6 tárcsája éppen úgy 300 mm-es ahogy a Z750-é, úgyh ha minden jól megy a távtartó-faragásra nem lesz szükség, de cáfolj meg, ha tévedek, mert csak a netről szerzem be az infókat.
Egyébként azt már látom, hogy te vagy az én emberem, mert olyanokat kérdezel amiket még nem gondoltam át :)
Tényleg azt tervezem, hogy kifejezetten költséghatékonyság miatt egyelőre megtartom a Z750 kerekét (ehhez pontosan milyen csapágyak kellenek, hogy a ZX6 tengely belemenjen?) és emiatt beszerzek egy olcsó féktárcsát hozzá mert az enyém már elég tropa.
Van esetleg valamilyen hátulütője annak, hogy a ZX6 telókkal és fékekkel Z750 kerekét és féktárcsáját használom együtt?
Kösz Steve
erdekes amit irsz.

ha zx6 elejet rakod be akkor nem vagom mit akarsz z750 tarcsakkal.

vagy azt tervezed hogy megtartod az elso kerekedet es kicsereled a csapagyakat hogy belemenjen a zx6 tengely es kis tavtartokat faragsz a feknyergek ala hogy beferjen a z750 tarcsa?