Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt haverja! am mi bajotok van a Motorral? nem volt törve nem volt neki semmi baja ti meg itt fikázzátok de mindegy jó és kész ennyi
Azért tricolor mert amcsiból hozták be és ugye ott köztudott hogy szeretik a színes mocikat ! És nem volt színvak!
Dolgozott a bőrruha lobbi !
Fetrenberger 1.0

Megrendeltem a kuplungkart, 8 Euró, a rendszámtáblatartó 60 Euró, kormányvégsúly 8 Euró. Az idomcsere és a festés meg marad télre.
Azt hiszem elég szerencsésen jöttem ki belőle...
jó reggelt
jövőre majd jóóóól felhívlak
FIGU
Elfelejtettem elmenni...
Köszünjük a szervezőknek nagyon kitettek magukért kaja is finom volt!A halálgömböt vártuk nagyon de kicsit csúszott és el kellet jönnünk.Célegynes végén megcsúszott egy srác lehet tudni hogy történt?
Panyónál már leadtam előre az igazolást
7-ig melósztam esélyem sem volt kimenni sajnos
Jolyyyyyyyyyyyy vazzeeeeg.
a szerelö a haverja volt az eladonak mi ?
Te es publikus h mennyiert vetted a masinat?
Attila!

Te is igazolatlanul voltál távol..
Már megint meg kell nyerni valami vitorlásversenyt?
Azért ez a mai "csak bőrruhabán" kitétel nem volt valami szimpatikus...
Bezzeg más pályanapokon elég a "protektoros ruha"...


Miskeri! Nem láttalak - és szerintem nem én vagyok a vak...

Z.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel eladó lett a motorom.
Már van másik, átpártoltam másik stílusra!
Ha valakit érdekel keressetek, biztos meg tudunk egyezni!
üdv
Akkor most jövőre belépés a lime partyra csak bőrruhában?!
Köszi IVANICS és Hungaroring Sport Zrt. ! Bravo!
Ez miért trikolor? színvak a volt tulaj?
Igen azt! Tudom mondtad hogy ne azt De megnézettem Szerelővel és azt mondta hogy Megvehetem! És Megvettem!
16:00-kor az Árkád melletti Shell kúton (Kerepesi út, Örs vezér tere) találkozunk. Aki jön jön, aki nem az lemarad.
32GB SDHC van benne. Tokkal vettem fel :-) "meg vonóval" Teszteltem, de az hosszú videó volt és eddig nem tettem fel. Volt már sisakon is.
Faszák, Minőség is király. Mekkora kártya van benne? Gondolom ezeket tok nélkül vetted fel. Tesztelted már nagyobb sebességnél is? Király hangja van a mocinak!
Látom a bohóc motort választottad. Sok szerencsét hozzá. Vigyázz rá!
Kb.20ezernél cseréltem a gyárit,a második szett ugyancsak gyári volt az 16ezret ment el.Aztán kapott Brembo SC-t eladás elött.
Grat!
Megvettem nagy Keresgélések Árán a Motorom! Egy Kawasaki Z1000-et 2003-as 12 havi Semmi Baja nem estek Vele Szerelővel Átvizslatva Megnézve és Pöpec állapot! És Téll valós kilóméterrrel utána lett nézve Számítógépen! Köszönöm a Segítségeteket! Mostmár csak egy gyorstalpalóin lerakom a Jogsim is! További szép napot mindenkinek!
Igen benne.