Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövőhét pénteken 17-21 óráig. Minden Kawás aki él és mozog ott lesz.
Jövő hét pénteken fél öttől.
Üdv néktek.
Bocsássátok meg nekem mint tudatlannak de mikor van ez a lime party?
Nah, akkor így:
www.mivesmotor.hu
(valamiért nem volt jó a linkbeszúrás)
Srácok a ringen nézik a gumi kopottságát.A romániai túra elég rendesen megette a közepét igaz van még mélysége de ha nem muszály csak a ring után cserélném.
Rendben!Igaz adódott egy kis probléma(nem kaptam szabadnapot ) de ha minden jól megy 11 legkésőbb 12-kor lépek a melóbol.De ha jól láttam ugyis csak fél öttől kezdődik a program.
Ez meg már milyen link Csuti?
A felni az gyári, csak szerintem szintereztetve van bronz színre. A többivel egyet értek. Ha a kipuffban nincs E jel, persze igazi, nem házi és nincs benne hangtompító, akkor külföldön almás vele menni. Ha adja hozzá a gyári cuccokat, akkor nagy baj nem lehet.
Nadrágot olcsón innen:
link

A Hring eléggé koptatja a gumit, de azért nem fogsz tudni annyit menni, hogy nullára ledaráld... Mindenképpen jobban kopik, mint utcán! Csak jó gumival menj fel!
Nem sok gyári cucc van a motoron, ezek a képek alapján se.
Azt azért kérdezd meg miért van rajta új lánc, ennyi km-nél.
Felni? nem gyári
Kormányvégsúly? nem gyári
Valamint gyári kipuval muzsikál a legjobban a motor (Akra, Leo Gp kivétel, de azokkal is túl hangos).
Meg a tükör. Külföldön megesznek ha ilyen macifül van fent. Mielőtt menne a hőzöngés, szerintem hacsak nem muszáj ne vállaljunk kockázatot. Nem odaillő, nem eredeti, nem engedélyezett alkatrészekkel. Elég a gyorshajtás miatt parázni.
Üdv.
Merész Teréz, látszik repedés, úthiba az úton. Abban nem akadhat el a koptató?
Meg én általában állok a gázon kanyarban. Nem húzogatom.
Nekem Bridgestone BT012R van fent. Eléggé csúszik, elforgatja 1-2ben ha durvábbat húzok. Használt már ilyet valaki?
Sajna a gatya hiányzik. A versenypályák érdesebbek, mint az utcai aszfalt igaz? Gumi miatt kérdezem.
ezt akartam én is, de nem engedett semmit a csávó. Nekem meg 1millám volt rá. Mind1 szép zöldet kaptam érte :)
Szerintem is az újabb fajtát nézd.
Jó Tetszik! Szerintem meg is Fogom majd Nézni! Köszi!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_fix_ar-4691792

Joli?
Oka MEg Fogom Nézni! Csak Még keresgélek Kicsit! Motornézésből caj jövőhéten lesz ha lesz Rá időm mert most Sokat kell Dolgozni jövőhéten!
Mekkora duma már, kényelmes hosszabb távon is. Egyébként miért lett matt fekete? Fontos kérdés, hogy megvannak e a gyári alkatrészek is? kormányvég, tükrök, stb. Ha nincs, akkor csak nem azért cserélte le mert elesett a paripával?

panyó viszek kamerát és fényképezőt. Jó lenne lefotózni a csapatot. 6 körül ott vagyok. 5-ig dolgozom sajnos. Meg fogod ismerni a hangról.
07-est nezz mondtam mar
hallottam rajta a Busas videoban h gyorsabban forog.Szerintem gyari fogaskerekekkel nem is nagyon lehetne a z -vel 2.20idot menni.
azert idegesit h 1x sem jutottam el meg a ringre .
Mindegy talan majd 1x
Nem -1+1 variáció!
Nincs kedvem és nem is reggeltem,a múltkori bolyáknak nem örültem valószímű most is lesznek