Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

300liter benzint tankolsz? szerintem a benzin nem tud keveredni a vízzel, hogy csak fél év után jöjjön ki. Másik: Nálunk a tartályban lévő mennyiséget számítógép figyeli, látják a mol központban is. Na most ha van benne pl 1000 liter a kocsi hoz bele még ezret. Ha a kúton trükköznek akkor először kienged pl 200liter magának. Erről már nyomni kell nyugtát, ha nem akkor egyből lebukás. Pénz hiányzik ekkor megint csak szopi. Tegyük fel nem buktak le. Visszatölt 200 liter vizet, hogy meglegyen a szint. Nap végén ismét bukó. Minden nap jelentést kell küldeni, hogy az aktuális szintről, fogyásról stb. Érted? volt 2ezer liter. tankoltunk 200at és még mindig van 2ezer. Szóval a kutasok ezzel a kutasok nem tudnak trükközni + ahol lefejtik a ganét ott is kamera van. Hogy jut bele a víz? Az én elméletem az, hogy mikor végez a kocsi, akkor kimossák a tartályt. Ekkor nem szárad ki rendesen. Most ha 10ezert tud hozni és marad benne pl 5-10liter minden kanyarnál és hetente 1et vagy többet fordul forgalomtól függően akkor azért gyűlik. De ezért kell mérni, hogy mennyi víz van benne és időközönként takarítani kell. Úgy emlékszem 5 évenként.
hát az nem jó jel... lehet ott tényleg mókolnak valamit
én most a fagyóból szedtem ki.. haveromnál ... XD elmentem pár sört meginni az utca végéra... XD olasz... potyolínó XD
Akkor az m,iért van hogy kb fél évente olyan 15 liter vizet engedek ki a 300 literes tankból? Csak ott tankolunk mert a fizetés meg van oldva hogy havonta.. de ez akkor hogy van?
ez így van
ott volt, csak elfelejtettem, hogy hova tettem
joli 07-est vegyel hidd el nekem az a minimalis penzbeli kulunbseg nagyon is kifizetodik utana,amikor hasznalod mar.
nálam a hűtőben szokott lenni
lenyeg hogy megvan
Oké jó!
Amit körfa mond az abs-est nézd meg az jónak tűnik de a gyáli narancs z750 se rossz attól hogy a kép nem az igazi. A nagyaatádi is szép de drága. A 2007essel kezd
találtam még sört a fürdőszobában
Oké Megtaláltam Hogy kell köszi :) Csak Nem tudtam hogy Kell linkelni Bocs
LINK-elj! ne kelljen másolni a böngészőbe...
kereskedőtől én nem vennék.
link gomb a szmájliknál...
Néha kijárok a merkantihoz Kecskemétre, de elég pukkantak szoktak lenni. Ami jó az meg drágább. Ajánlatot kell tenned. És ha elfogadják akkor kipróbálhatod, de nem kell megvenned. Bankos motorral azért gond, hogy tudja a tulaj, hogy nem fizet vagy nem tudja úgy sem kifizetni aztán nem is vigyáz rá, mert úgy is elveszik.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z1000_0_ft-tal_elvih
eto-4552515 ? Erről?!
aki tud motorozni azert valamennyire ,de nem ismeri a palyat olyan 2.30 körul szoktak menni elsore,ha tenyleg jol motorozik akkor a 3.felmenetelre tud javitani is.szerintem 2.15felettibe menj ha tudsz.
en sem vennek banki visszavett mocit,bar voltak akik jol jartak mar vele.
07-es evjarat mar nagyon jo,en szerintem az Abs-est nezd meg.1.1vedd meg
Kopo alkatrezseket nezd meg,gumikat.probald ki ,es vedd meg.
az a baj, mindegyik csoportnak megvan a létszáma, nem tudom lehet-e így mászkálni egyikből a másikba. pedig jó lenne.
én tudatlan vagyok mert soha nem voltam még pályán, de nem lehet azt hogy első körben a lassabban mész egyet aztán váltassz a másik csoportba ha túl lassú?
bankos eleve felejtős
kép alapján nem rossz, de ez nem jelent semmit. a lényeg ezután derül ki.