Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, Igen de ezzel a nézegetem és havonta megyek vele kettőt az azért rossz, mert rengeteget veszít az árából. Gondolhatod, hogy csábít, mikor a haver megvette az ezres SV-t. Mehettem vele pár kört Nagyon jól megy. Kicsit irigylem, de a Z szebb
mehetünk együtt
1 kalappal a vizsgához :) én sajnos azóta mióta nálatok voltam nem ültem rajta... :S Elgondolkoztam hogy el kellene adni de nagyon sajnálom... így inkább nézegetem és ha van egy kis 10 perc szabadidőm akkor ráülök és legalább brummogok neki
Hello, nem jössz esetleg a hungaroringre aug 26-án a lime partyra?
Én szalkáról megyek, nekem is z750 van. üdv
msn?
Tényleg így van. úgy vettem észre, hogy 7ezer körül kezd el fickósodni. Elhatározom, hogy nem húzom nagyon. Mikor eléri a 7ezret elengedem, de ott már érzem, hogy van valami :) még egy kicsit 8ezer megint vissza. Persze ekkor már a füledig ér a mosoly na még 1 kicsit. A végén azt veszed észre, hogy csutkázod :) és váltani kell. Droghoz nem tudom szerencsére hasonlítani, de függőséget okoz :) Ha rossz kedvem van és van lehetőségem menni vele akkor biztos vigyorogva szállok le róla :) Csütörtökön vizsga...
ha találok valakit aki eljön velem akkor mindenképp
Időnként kellett logisztikázni, aztán hülyén néz ki egy szőrös pasi hátul...
Én 20 voltam mikor megvettem a kicsi zéét. előtte egy drz sm volt. szerintem ha ésszel tudsz menni nem lesz gond.. bár ezzel az ésszel van a gond.. én is izéltem hogy ki lehet bírni meg sokan miért nem bírják ki... de am egy idő után könyörög hogy húzd még még még :D :D
Anyu mit kerestél Te a Z-d hátsó ülésén,
Szerintem a Z nem tartozik a kényelmes túramotorok közé az utas számára. Nincs hova kapaszkodni, én 178 cm vagyok és a tankot alig értem el (bár ez függ a vezető vastagságától is...). Az ülés csúszik, és bár nem látszik rajta, de előrefelé könnyű a vezető nyakába csúszni. Plussz tuti, hogy az utas összerugdossa a kipufogót. Ilyen szempontból az ER-6 sokkal kényelmesebb volt. Egy ZZR meg maga megtestesült kényelem, marha jó.
Szerintem a Zét nem az utasnak találták ki, de természetesen a barátnő tűrőképességétől is függ a dolog...
Máskülönben szerintem a Zé tipikusan nem a nyugis túrázásra van kitalálva, az emberrel hamar elszalad a ló. Amúgy tényleg egy kezesbárányka, ilyen téren szuper gép, akár kezdőknek is ajánlható. 21 évesen azért én nem vennék Zét, nem ártana előtte egy kicsit kisebb motor csak 1-2 évre, hogy kitapasztald a motorozást, és nem utolsósorban a saját természetedet...
Fenn van a dob a paripán, És van 180 cm rozsdamentes csövem, 48-as külső átmérővel (ez belemegy a gyári leömlőbe). Szereztem egy szép csillogó bilincset is rá. Tényleg nem brutális a hangja a paripának, hanem nagyon szépen szól. Ha csinálok bele hangtompítót, akkor szépen fog susogni. A Limeparty-n megnézhetitek. 6 körül érek ki.
Bocsi, de full kiment a fejemből, de nopara, mert megyek jovo heten is.
bocs nem jó a link. link
Enyém meg azt mondja, hogy biztos nem ülök fel, mert hülye vagy Szóval a dolog letudva
Egyebkent nekem is ezt mondja a parom h hatul kenyelmesebb az R6 mint a Z.szamomra hihetetlen.
Hi.en 149eu-ert vettem az exo 1000 et a csajosnak.
Magamnak meg most az uj Sidi corsat 199eu-ert mert törzsvasarlo vagyok.otthon 85alatt sehol sincs,nem beszelve a többi cuccrol is amiken mar mennyit sporoltam.
Te meg ............ jó a kipufogó tisztító amit hoztál!
Gyapi te kaszanova!
de szép mocid van
Én is most vettem egyet. Első (hivatalos) nagy motornak. Azért választottam ezt, mert a gyorsaságiktól féltem (vagyis magamtól), de nem bántam meg. Városban tök jól lehet vele motorozni, nem kívánja, hogy csutkázd. Legalább is én jobban élvezem, hogy a nézelődök és látom, hogy mindenki fordul utána, megnézni. Ha megállok akkor odajönnek hozzám. Lehet, hogy új még a gép azért bírok így menni vele. Persze hozzá tartozik, hogy egy kisvárosban lakok, ahol nem nagyon van ilyen motor. Max átutazóban lehet látni. Ha kiérsz a városból, akkor se kell cibálni neki, hogy szabályosan menj. Külön örülök, hogy nincs szélvédelem, mert így van 1 határ ahol már nem húzod neki (legalábbis sokáig nem). Vezethetőség: Nagyon jó, bár én kijártam a szamár létrát, tehát tudtam mire számítsak. Ha tényleg csak robogóztál, szóval simson se volt akkor azért necces lesz. Legfontosabb, hogy legyen védőfelszerelés, ne erre sajnáld a lét. Lehet, hogy 100 fok van, csak a sarki boltba megyek, pólós vagányok röhögnek, de életet menthet. Én is kértem tanácsot mikor vettem, de csak lebeszélni akartak, mert féltenek. Szóval ha van önuralmad akkor vedd meg nyugodtam
Ezt én is meg tudom erősíteni. Szintén ide járok és nagyon korrektek és precízek :-)
Lime partyra remélem jösz..
Én voltam :)