Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De!
Csak megfelelő(teljes)védőferszerelésben engednek fel a pályára!
Cordura kabát,nadrág,(is jó)csizma,kesztyű,sisak.
Neked gyari fogaskerekek vannak fent?
Miert nem mesz most a ringen?
Ha nincs bőrruhám akkor nem mehetek a pályán igaz?

Gratula!
Limepartyra jössz?
Jahh ez minndenkinek szól,gondoltam egy fehér rossz lepedőre valaki felfújhatná spray-al,hogy sportmotor z1000/z750 fórum és az elválasztó korláthoz kötözné a parkolóba akkor minden fórumos oda tudna parkolni egy helyre,nem lennénk szétszóródva a ringen.
Ez csak ötlet,vélemény,valaki elválalja?
én is akarok, én is akarok

Sikeres vizsgát tettem
Tegnap Mátráztunk egy kicsit,Mantas kollegával
Hali!
Teljesen mindeggy,hogy mennyit mész kakucson,ha a ringen még nem mentél a ringen tempós kanyarok vannak és a féktávokon lehet nyerni sokat!
A kakucsi időmet már nem tudom,de legutóbb a ringen 2.21.44 volt a legjobb időm a fránya bólyák miadt,ha nincsenek 2.20 alá bementem volna Az első próbálkozásom a ringen 2.32 volt
Ha rám hallgatsz akkor a 2.15 fölöttibe reggelj,mert az alattiban pályagépek lesznek inkább,azok meg mennek mint a meszes senkinek nem hiányzik,hogy beszúr valahol ahol nem is gondolnád te rázársz és megvan a baj !
Én délután kintleszek 3 tól,de csak nézőnek
-ha
Ahogy olvastam akkor ha nem nagyon esik neki jól ha mondjuk véletlen nem veszed le teljessen a terhelést a váltóról. Tehát azért kuplungolással nő az élet tartama. De gondolom akkor meg a kuplung szerkezet élet tartama csökken :) Bár inkább csak kuplungot cserél az ember mint komplett váltót :)
érdemes a többit is elolvasni, hasznos infók vannak
találtam egy leírást a témában:kuplung nélkül
Én meg 1-ből 2-be szoktam kuplungolni, utána nem -- nem értem miért, így valahogy jobbnak érzem. Nem vettem észre, hogy bármi nehézséget okozna ha nem kuplungolok. Kicsit aláfeszítek a csizma orrával a váltókarnak, és ahogy elveszem a gázt, jóformán magától ugrik a következő fokozatba.
én szeretem rendeltetésszerűen használni a motort. van, akinek bevált, én is megtanultam. tény, hogy gyors felpakolásnál alig kell belenyúlni a kuplungba, mert veszi szépen, de megtartom e jószokásomat am. nekem pont nincs jó tapasztalatom egy idősebb ZZR-el, pont egy ilyen próbálgatás közben tört el anno az alsó kuplungkonzol. de kuplung nélkül hazajöttem, csak zöld lámpánál kellett rollerozni
Tényleg srácok, ahogy nézegetem a videókat mindenki veszekedik mindenkivel hogy kell-e felfelé kuplungolni. Én úgy tudom ez motor típustól függ ugye? Z750 el lehet kuplung nélkül vagy ez a sok lusta baromsága és nem tesz jót a gépnek?
Jaja. Ugye a robogóm az kb 11 litert evett ha faluból "siettem" be győrbe. És ha itt tankoltam mondjuk 3 litert azt városig becsócsálta teljesen. A városból 3 literrel simán hazajöttem és még maradt bent legalább fél liter. Ezt egyszer eljátszottam utánna már inkább teli tankal jártam mindenhová :D
En ezt a problemat,az autonal veszem nagyon eszre es a gazolajnal.Motor hangosabb nem ugy megy,es sokkal többet fogyaszt szar anyaggal.Mo-n többször volt mar ilyen,sajnos.
Amúgy ez a benya téma érdekes. Mert Győrben ha tankoltam a mociba semmi gond nem volt! Ha itt faluban tankoltam érdekes módon nekem se harapott úgy és 1x nekem is volt ilyen durrogós témám. Akkor azt hittem hogy megint meghalta gyújtásom :D
Yamaha Aerox 70 es alu henger nagyobb karbi ,sportkipu nagyobb főtengely, végáttétel volt cserélve, olyan 20 Le körül volt. Az azért robogóban sok. Full gázt húztál kiment alólad.
ez most épp diesel... teherbe. :D itt 1x lebukott a szállítós hogy az anyagot leengedte egy magán kútnál és valami erdőban valami moslékot meg felvett azt meg vitte a rendes kúthoz. Ebből a sofőrnek volt 1 fuvarnál 200e ftja. és ezt olyan mondta aki lebuktatott egyet :)
Amúgy meg nem kell valakinek egy 07-es 750es hátsókerék?
Nem merülnék bele mélyebben,páralecsapódásból keletkezik víz a tartályban de az emlitett félévente ~15liter az sok.
Nem tudom mivel mossák, de lehet igazad van + a szivattyú a tartály aljától fentebbről szívhatja a cuccot, hogy ne kapja fel a vizet + szennyeződéseket. És mivel a víz a tartály alján van, ezért ha fel is kapja a vizet (szerintem ez kizárt), akkor pedig tiszta vizet tankolnánk.
Ez már jobb
Vízzel mossák ki a tartályt?Na ne
+ páraképződés. Szervízkönyv is írja, hogy télire teletankkal kell elrakni (nem azért, hogy tavasszal ne kelljen egyből tankolni menni ) , mert berozsdásodik. Vélemény?