Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
tanácsot kérnék olyan emberektől, akik mentek már Kakucson is, és a Hungaroringen is, és tudják az idejüket.
Szeretnék menni ki jövő hét pénteken délelőtt Hringre, de nem tudom melyik csoportba regisztráljak, a 2.15 alattiba vagy fölöttibe.
Kakucson 4. alkalommal 47.9et tudtam menni a Z750emmel. Nyilván nem lehet pontosan meghatározni, hogy mennyit mennék a HR-en, de nekem ötletem sincs, hogy nagyságrendileg mennyi. Nem akarok sem akadály lenni akit mindenki 100al előz meg, de azt se szeretném, hogy mindig legyen valaki előttem.
köszi a segítséget.
ez lett volna a következő
link gomb hasznos tud lenni
banki visszavett ez már nem jól kezdődik - legalábbis nekem - és ennek nem ennyi az ára mert merkantilnál licitálni kell
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750_abs-5028743
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-4901192 Körfa DnB MI a Véleményetek?!
ezt akartam én is írni hogy mindenkinek a mol viszi a benzint kivéve a shell-ből a v-power-t de abból is csak a racing a legdrágább változat jön németországból
Hi, még nem tudom pontosan. Valszeg jön egy harley-s német is velem, de ő nincs itt a héten. Jövő héten fogok vele egyeztetni valamikor. Utána még értekezünk. UI: hát igen a régi szép idők :)
Én dolgoztam MOL kúton, nem lehet vizezni. Műszer méri + időközönként ellenőrizni kell a mennyi víz van a tartályban.
Akkor vagy csak nálunk meg a közeli kútnál vizezik vagy a fene tudja... :S
Ja, Lime Party-n becsekkolnék egy laza facekontrollra a kollegákhoz
egyet, az OMV-t kivéve. én soha nem tankoltam szaggatós benzint akárhol töltöttem
mindenki a moltól kapja a naftát. persze, adalékokban, összetételben lehet eltérés, de ez olyan csekély különbség, hogy csak placebohatás
ilyen ez a dízel
Hát pedig mintha petárdát dobálna valaki a kipufogóba... meg szaggat.. :S megtankolom más kútnál akkor meg jó ... SOHA többé MOL
nemtudom én még ezt nem vettem észre
azért jó helyen van a garázsban
Holnap vizsga. Szurkoljatok, mert ha sikerül akkor megyek a lime partyra
Milyen robogód volt? Nekem volt sr 150, italjet dragster 180, leonardo 250, runner 125, 180. Burgman 400. Egyiksem vette csak gázra kerékre. Persze mentem olyan 50essel ami igen de az rommá volt tuningolva és csak 50el ment kb.
az meg milyen együttes?
Ma kanyartam egyet.. el kellett mennem alkatrészért és úgy voltam vele hogy motorral jobb. Elmentem tankolni a magyar olajos kúthoz.. hááát. szégyen. Nem ment tőle a motor.. szaggatott durrogott.. bementem egy kagylóshoz telenyomtam v-power racing anyaggal és megy mint a nemnormális.... :P ennyi lenne a különbség a 2 között?
Úgy is kell, bár aki türelmetlen az az ilyet is megveszi.

Láttátok már ezt a kelemen kabátban együttest?
Kijött ,ranezett,1perc alatt körbejarta es mondta h felejtös.en meg elkuldtem a gyereket,ami persze neki nem tetszett.
Akkor jól jártál. Ha 1 millát kiad valaki akkor szerinte ne ezen a 35ezren vagy mennyi, de lehet ingyen is megy spóroljon. Ajánlom mindenkinek, bár én nem vittem mert nem tudtam róla, de szerencsére nem szar. kopp kopp kopp