Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen
Én kapitányékat ajánlom, én mindig hozzájuk hordom, mert ők is motoroznak és nagyon rendben dolgoznak. Van új és használt gumijuk is, bár lehet, hogy új csak rendelésre

15.ker-ben vannak a Széchenyi úton az M3 lehajtó mellett egy garázsban. itt
Sziasztok!

Gumicserére szorulok.Budapesten tudtok ajánlani olyan helyet, ahol érdemes vásárolni és ahol fel (is) teszik a gumikat?
Köszönettel.
Mantas!

Tegnap az asszonnyal a Mártán keresztül jöttünk fel Pestre, szerintem te voltál az aki meg pont jöttél felfelé velünk szembe még Gyöngyös szélén. Kb olyan 4 óra körül. Lehettél te?
Istenem de jó nektek :)) Gőzerővel hajtok a melóban hogy lehessen egy ilyenem :)))
Sziasztok!

Lehet ilyen felnit szerezni Z750-re? Bemegy egy az egybe? Vagy valami tákolással van ez berakva?
www.louis.de
www.hein-gericke.de
Meg van még pár millió motoros bolt Bécsben. Bécs tele van übernagy motorosboltokkal, csak válogatni kell.
Tud valaki motoros boltot Ausztriában? Bécs környékén? Bukósisakot szeretnék venni.
ok majd legközelebb,
bár idővel én is így állok kb
elég ha annyit írok,
hogy a hűtő takarót még mindig nem raktam fel
most is melózok azért tudok írogatni
Figu nem volt tervezve csak vot időm csoda folytán,elindultam gurulni és Dobogókőn összefutottam Gyapiékkal.Nincs időm semmire, csak havonta egyszer-egyszer tudok menni ha az időjárás is engedi. Most jól jött ki minden.
Hello Mindenki.Gyapi egészben haza értem,a cimborád útba igazítása pontos volt.Az út fehérvár felé k...va jó volt az én tempómban.Jó hogy összefutottunk,legalább egy jót kerültem és rémisztgettem "azt" az autóst is (a bénázásom miatt)[ Köszi!Jót gurultunk!
Ment a mail
Semmi nincs,nem ismerem,csak schladmingba alltak du-an ,es gondoltam ismeri valaki.
Hetfon,kedden nem melozok gondoltam mennek veluk ha itt jarnak a környeken,es vki tud vmi elrhetoseget adni.
Heló mester! Remélem még nekem is jut egy db?! Ha van,akkor már jövő héten postázhatod!
es az miert baj ha kerekezni akar?
Van persze,enyémre is most rakok fel.
Szia gyapi! Van még abból a deklivédőből, mert kéne 1 db

ennél ha tudsz bővebbet az segítene
Szevasztok.
Imseritek a kollegat,aki ma du-an Ausztriaba volt egy 09-es zöld Z-vel?
Jart mar az oldalon?
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ baz
miért nem szóltatok drága komáim
Motoroztunk Tömeggel.
jha és ma csak 2 óra volt :S
Sajnos gondolkoztam rajta hogy lehet megválok tőle :( Rossz nézni hogy nincs időm menni vele... :S :( :( :( :(
Dolgoztam.... :S Hajnli 4-kor indultam és fél8-ig voltam... :S Csak a teherautóval voltam és láttam ezt a két zéét távozni :) Héten mai nappal együtt volt 95 munkaórám....
Hi. Én voltam, nem láttam a monsteros Z-det....