Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma motorral voltam melózni. Hát nem semmi ez a hang. Reggel nem volt füldugó a fülemben. Brutál. Este beraktam, és az a jó benne, hogy csak a zavaró zajokat vette ki, a kipuffhang megmaradt. Ez a Shark Conic nagyon durván szól. Ha nem húzom, akkor finom, ha odavágom, akkor üvölt, ha elengedem a gázt akkor meg durrog. Imádom. Holnap lehet, hogy felrakom a kamerát is.
hali
olcsó, több pozitívumot nem tudok
ha van bármi más lehetőséged válaszd azt,
nekem nagyon nem tetszett pedig csak kölcsön mocin próbáltam,
igaz már a vége felé járt a gumi
FIGU
aki nem hiszi nézze http://youtu.be/5W5mUVyh4l0
Srácok!Valaki tud mondani véleményt a Continental race attack gumiról?
gps-el mért adat a 219
én most értem haza a melóból :S :S
Nézzétek mit találtunk szervizkor a motoron. A felső exup állító tengelynél kibújt a bowden vége. Már több mint 1 éve így lehet, mióta visszatettem a gyári dobot. Erre érdemes figyelni, ha valaki cserélgeti a dobot. Mondjuk működhetett, mert a rugó visszahúzta, mikor gyújtásra raktuk és próbálgattuk.
Vagy az exupnak nem csak 2 állása van?
Megyünk ma 2en kiskőrösre vagy soltvadkertre is talán. 5-fél6 fel vagyunk ott. Csörögj ha jössz.
Ha androidos telód van a gps-es akkor a speedview is jó, max sebességet tárolja, grafikont húz, hogy hogyan húzod. El tudod menteni az adatokat. pl ha pályán mész. akkor elmented a végén. legközelebbit is elmented és összetudod hasonlítani. stb stb
ugy mar jobb bar szerintem ugy is sok a 219km.
08-as nekem gyari beallitasokkal 263ment ora szerint,ez gps-en csak 243km volt.-1 plussz2 vel 190nel nagyon forgott mar.
teny es valo h jol ment vele.merd le egyszer gps-en 6.ba es megtudjuk h mi is a valos adat.
most néztem -2 + 2 van, mért gondoltam ,hogy +3, biztos megsütött a nap
Szerintem nem valosat mutatott,amikor neztem(te adtad meg anno)es 6.ba 180-at a motor 1o.200 forgott,-1 plussz 2vel.
mikor en -1 plussz 2-vel mentem,a navi tiltas elött kicsivel 218 mutatott.
Milyen durva a két szélsőség: 165-295 km/h.
hali
áttétel variáláshoz ajánlok egy oldalt,
válasz típust, áttételt és a kalkulátor kidobja hogy melyik áttételnél,
melyik fokozatban, menyivel megy a moci valósan, lánckerék
fasza ez az oldal minimális nyelvtudással használható,
mindenkinek ajánlom aki átételezésen gondolkodik,
vagy már van és kíváncsi
FIGU
Ma olyat láttam, hogy el sem hiszitek. Csajszi egy 600-as Yamahán lovagolt. Nem mondom baró alakja volt. De a lényeg: a rendszám a leányzó derekára volt kötve egy övvel. Azt hittem rosszul látok, de igaz volt. Kár, hogy nem fényképeztem le.
Hat igen, meg mindig azokkal az emlekekkel vagyok, mert idenre sokat vallatam melo teren, es meg nem sikerult egy igazit nyaralnunk....
Na majd jövőre amúgy meg tavaly meg tavalyelőtt voltam csak tavaly te Horvátba voltál ami persze érthető
Ha a hegy nem megy Mohamedhez....:p
Nixtmit :)
Szia!

Tudok segiteni Adatlapomon elérsz!
Helló Bélám köszönjük megkaptuk a szuvenyírt igazán kedves tőled .
2003as z1000re eket valaki tude?
Szuksegem lenne a lampa maszknal, az ora korul levo fekete takaro muanyagra.
Ha van valakinek elado, vagy tudtok akkor legyszi jelezzetek.
Kosz
végre kész a jogsim. Limeparty jövök :)
Az nekem sem tetszett, ezért kerestem inkább másik forrást, bár egyébként azt mondták, hogy megfelelően tárolták és ők is használnak ilyet. Amit megrendeltem végül az elvileg 2008as.