Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap én is láttam 2 balesetet... Szakadt az eső mint a arom vagy 15-20 centis nyomvályú az úton.. Fordult volna le egy Vito jobbra mögötte haladó Partner meg nem tudod megállni mert megdobta nyomvályú a vizen meg siklott és bele hátulról utána meg az árokba.. én meg pont fordultam volna ki egy kis útról csoda hogy nem nekem jöttek... utána 1 km-el tovább meg egy opel vectrát dobott ki a nyomvályú az is bele az árokba... hála személyi sérülés nem történt.. de lett 3 totálos autó :S
Nagyon szűk a helyem a garázsban, ezzel nyernék kb 10 centit...
minek az rá ez nem egy rotyogó
1. szerencsére nem lett embernek baja
2. szerencsére nem a saját kocsim volt mert akkor szétbaszna az ideg
3. már másik cégessel tolom - H astra ilyet soha nagyon hitvány kocsi
4. kedves magyar sofőrök senki nem állt meg
5. bassza meg aki szemben előzött
Sziasztok!
2007-es Z750re keresnék középsztendert. Van ötletetek merre induljak el? Bármilyen tapasztalat?
pff bakker.... :S Nyugi én is többet voltam ma árokparton mint az úton ... :S csak én 35 tonnával :S
most zúztam le a céges verdát hegyi úton kanyar után szemből előzött egy passat kirántottam jobbra elkerültük egymást de persze nekem vissza is kellett húzni na akkor a füvön félig az ároparton megcsúszott a segge keresztbe át a szembe jövő előtt kb. 5 méterrel és beszálltam vele az árokba kb 10 méteren mindent letaroltam.... nekem semmmi bajom
senki, SENKI nem állt meg.......
utána összeszedtem magamat meg a kocsi cuccait kiálltamm az útra megállítottam egy ducatot és a munkások akik benne ültek kitoltak a szántóföldre ott végig rallyztam ki az útra most viszem a szervizbe

... azóta már eltelt 2-3 óra már egy másik céges verdával hasítok... de hát szép nap ez a mai
Nincs vele gond. Nem ázott be se esőben se motormosásnál.
Szerintem komoly vevö a srac.
De ha ez a kurva nagy szél délután nem fúj le a motorról, azt a bizonyos brutál hangot kipróbálom a debreceni elkerülőn
Én ettől fostam, mert akkor a lyuk pont az ülés és a tank közötti résre esik és félek, hogy víz kerülhet a légszűrőbe -- nekem is sportszűrőm van. Őszintén szólva nem tudom mennyi esély van rá, és láttam, hogy valamelyik gyártó vagy 100 EUR-ért árul is ilyen "légszűrő-leszorító-keretet" -- aki megveszi az meg is érdemli. Neked nem volt ezzel gondod, úgy értem az elázással?
Én peremig levágtam, sportlégszűrő van benne, így olyan lett, mint egy direkt sportlégszűrő, hangja brutál főleg ha forgatod
Vágtam egy nagyobb lyukat a légszűrőház fedelébe :) valahogy így http://attach.kawiforums.com/2...
Hogyan kell „meghekkelni”?
Hogyan kell „meghekkelni”?
Halló! Biztos sokan megcsináltátok már, de én még csak tegnap este hekkeltem meg a légszűrőház fedelét. Nagyobb nem lett a szívóhang és a teljesítmény (bár csak városban jöttem vele és nagyon nem tudtam rárántani) viszont mintha nem rántana olyan nagyot a motor amikor visszaengedem és megint ráadom a gázt, és valószínűleg csak az agyamban él a dolog, de mintha egyenletesebben gyorsulna. Nem tudom, sok tapasztalat még nincsen, csak a ma reggeli munkába jövetel, de eddig tetszik a dolog :)
én is Lacihoz vittem máshova nem is fogom az tuti, keni vágja és nagyon rendes precíz
Elvittem Lacihoz Abonyba, mert még mindíg torpant. AC pumpa csere.
Az önindítő szabadonfutót jövőre cserélni kell, az -75k, + 10k körül a szerelés. (azt már nem írom ide, hogy kell 1 D.I.D. erősített lánc, + 2 tárcsa mert az kopó alkatrész de azis 42k)
Egyébként beszélgettünk, nagyon precíz a gyerek, nagyon megkedveltem, rendes becsületes szerelő. Átnézte a motorom, pedig nem is kértem, azt mondta jó árban vettem és ne aggódjak. Csak így egyszerre túl sokat szoptam az XT660 al meg ezzel együtt, kicsit sok ideget emésztett fel. Holnap megyek pestre, hozom haza az XT-met az is kész. Úgy tűnik vége a kálváriámnak. Majd rakok fel képeket! Szép napot nektek
azt hittem, hogy komoly vevő kp-vel...pedig nagyon erősködött itt a fórumon, hogy nincs egy eladó normális Z az országban...
dehát mint,ahogy az öreg barátom mondaná:"álló fasszal könnyű baszni..."
Én a délutáni második csoportba.
szeva Robis koma
bazzz tényleg még fényképeztél is egyszer,
most jutott eszembe,
Hali!
Oks,délutáni utolsó csoportba megyek,ha igaz Te?
Hi all!
Én is mentem,de írtam is múltkor Szomszéd jóvoltából
Elég is volt az a pár kilóméter
Igazolhatom, ott voltam én is.
Én is megyek, akkor végre találkozunk úgy is már rég dumáltunk