Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mi az az olcsó pénz .
körfa!Ezek szerint kint csak gyári dobot használnak . csak mert mi is tervezünk az idén aug-ba menni a glocknerre nekem ilyen van szól mint állat de csak ha tépem neki amúgy nem vészes
Ne nézzed vegyé!
helyes kell neki még vagy 30-40decibel
Amint találok ócsón gyárit meg is veszem. Állandóan nézem az ebay-t
pedig arra kéne valami dob vagy egy kibelezett gyári mert most nagyon hurka szerintem
Ne viccelj, feledékeny vagyok, de ennyire azért nem A jó arcokat megjegyzi az ember
A ninján még a gyári dob van, és az is marad, szeretem a hangját ha pörög
az sc nek semmi baja,csak 4-5ezer km alatt lemegy ha hasznalod ,szerintem is megeri nagyon.
a kipufogon van a lenyeg mert azt hallja,engem is ugy szurt ki,mert hallott mar,söt trafinal is emiatt basztam ra tavaly,mert a kanyar elött mar hallot es vart(mondta is).a kipufogo csere 3perc es nem er ennyit az egesz,h problema legyen.
hát ennek nem örülök...pedig felkerült a Roy féle saválló rendszámtábla tartó is,, kicseréltem a fékbetéteket b brembo sc-re,aki még nem tette,annak melegen ajánlom,olcsó pénzért leírhatatlan különbség
Hali! Nekem a Z1000-be Castrol Power1 Racing van 10w-50, 3.6l
ha azt akarja úgyis neki lesz igaza ez van
hi.
ha ram hallgatsz ,barati tanacs akkor a gyarival jössz.Ha hangosnak talalja leveheti,es öt nem erdekli mert az mondja h itt nem legalis.h egy kis negativ sztorit is elmeseljek,tegnap du-an jön 3 idegen es egy ismerös hozzam,h adjam mar oda a motorfutom nekik,mert egy elcsuszott esöben,masiknak meg amikor a rendör kijött a motoros csuzsas miatt,levettek a rendszamat ,mert xenon lampa,kipufogo,es rendszamtarto nem legalis.hallgas ram nem eri meg balhezni veluk.
Hááj,
ezt csináltattam, amit árulok. Annó vettem egy plusz pár gyárit, átalakítás céljából, de nem adja annyira. Aztán úgy döntöttem, hogy a gyári kialakítású mellett maradok...
annyit kell venned, de 3.6-7-8 L
Köszi!
Mennyi kell bele? 4L?
mindenki mást. az enyémben Fuchs Silkolene 15w 50 Pro4 Race van.
Hali Limefun miért milyen ülést csináltattál . azon agyalok én is a feldobozolás már megtörtént már csak az hiányozna
2005-ös Z 750 S-hez milyen olajat ajánlanátok? És mennyi kell bele?
jah csak olaszoknál kell vigyázni ott csúnyán megbasznak érte mert ott tiltva van
Hellló!
Amióta megcsináltattam az üléseket szinte használva sem voltak, a szekrény tetején porfogóként üzemeltek... Ezért szeretném inkább elpasszintani...
Még semmi majd idővel... ha már mindenkinek lesz mint a xenyon
miért a blokkolóért mi jár?
Hát ha hiányzik a tarkónlövés akkor hajrá minden további nélkül