Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem akarod h. megegye a tárcsát, akkor Ferodo
Hali szerintetek melyik betétet vegyem AP racing Vagy Lucas
Sziasztok!Bontott Z750 alkatrészeket kínálok 2006-os évjáratú,keveset futott,nem törött motorból.(Tulajdonostól!)
Részletekért érdeklődni telefonon,a 30/9748953-as számon.
2006-os évjárat
csapasd neki !jövő szombaton megyünk mi is glocknerre,velünk tartasz?
lusta bajor disznók csak a sör meg a bratwurst
Jajj bazzeg, én teljesen abban a hitben éltem, hogy te Németben dolgozol
Ausztriába simán tudnám küldeni, mert Bécsben dolgozik pár cimborám és én meg kb. hetente járok ki. Az a baj, hogy sokan nem hajlandóak Németországból külföldre küldeni, még Ausztriába sem...
ahaaa értem akkor ha street legal azaz eu szabvány és van papírja akkor nem basztatnak akkor jobban járok ha lecserélem addig a gyárira
Hali killer van hozzá csak nem használom de bepattintható 1 perc alatt viszont semmi papír nincs hozzá
na akkor szerintem nem lenne gond.ok megprobalom majd scanelni bar meg a melohelyemen sincs scanner.valahogyan megoldom.mondjuk ma nem ,mert ma van jo ido a heten csak es ma du megyek fordulok egy Glocknert gyorsan .
hi,kuldesd Ausztriaba ha akarod,juliba megyek haza hazaviszem ha kell.
pontosan,egy betet puhabb es nem ehetne meg a tarcsat elvileg,ezert is szerintem az eletartama lenyegesen kevesebb mint a gyarie,viszont lenyegesen jobb .
szia,az enyém is eu-s,db killeres,csak papír nincs hozzá,de azt elkészíteném,ha volnál olyan kedves és megmutatnád a tiedet
14ezerért vettem a két elsőt
De, teljesen így van. Sajna most már mindegy. Legalább lesz mire fogni a dizájnosabb féktárcsákat :)
Ja, és a hétvégén kapott a motor előre egy progresszív rugószettet hátulra meg egy 636 hátsó rugóstagot úgyh most élvezkedek a beállítással :)
Neszójjábe
Olyan kell ami licites és hajlandó is Németországon kívülre küldeni: Ausztria vagy magyarhon

Esetleg körfát kérdezhetném meg, hogy hozzá rendelhetném-e Németországba, ha csak oda küldi postával
Körfa?
ja de legolcsóbb a power tape
hát ezzel gáz lesz E jel nem nagyon van benne ahogy látom, db killer szintén, tüv papír van hozzá?
ööö lehet hülyeséget írok de a szinter betétnek nem pont az a lényege hogy erős? ergo zabálja a tárcsát a betét viszont nem kopik
egy jó betét az legyen puha és kopjon el nem a tárcsát zabálja
Szia!

Van bele jó kenöcsöm! Ha érdekel keress meg!
Nem éppen a Bremboval kapcsolatban de lehet egy negatív élmény is fékbetét-cserével kapcsolatban?
Még tavaly a szezon közepén tettem a motorba egy e-Bayről vásárolt Armstrong Gold HH szinter betét-szettet. Rohadt jó volt, de mostanra nagyon szépen megette a féktárcsámat. A betét maga nem is kopott szinte. Amikor vagy két hete cseréltük, alig látszott rajta valami kopás. A tárcsa ezzel szemben sajnos a 4 mm vastagság közelébe került, úgyhogy még ezt a szezont kibírja ugyan, de jövőre zsebbenyúlás lesz. :( Szóval azért vigyázzatok mit tesztek bele. Én megszívtam pedig a neten alaposan utánaolvastam a cuccnak és agyondicsérték. Negatívum 2: a helyére kerültek a gyári előírás szerinti organikus betétek, és ezzel meg most olyan lett mintha takonyba nyúlnék minden alkalommal ha behúzom a fékkart.
Lehet Brembo SC-t adok az új tárcsáknak majd :)
ha állatkodni akar a paraszt akkor ez is jó valamire :)
Nem nem,nagyon sokan jarnak sportdobbal,de Eu papirossal,db killernek is kell benne lennie.Nem ures kipufogokkal,aminek hatalmas hangja van.Nekem is sportdobom van Eu papiros.