Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen azt néztem én is hogy elég jól néz ki... A felfogatásában egyébként ugyan az?

Az adapterre rákerestem, de nemek csak egy közcsavarnak tűnik. Akkor ez nem csak kifele mozdít a tükrön, hanem felfele is? Mert gondolom a kormányon lévő konzol és a tükörszára közé jönne ez be!?

Egyébként ha lenne valakinek új z750 gyári tükre (nyilván egy pár), akkor szóljon!
Sziasztok!Nem kell valakinek oldaltáskatartó véletlenül?Újabb z750-re való!Csere érdekelne bármire! http://shox.hu/term%C3%A9kkata...
új z750 tükre mert az sokkal szebb + shox tükör adapter mint Körfának azzal kb. 2-3cm-el kintebb kerül és akkor már látsz is benne
Sziasztok!

Keresnék 2004es z750 -re balos visszapillantót, mert elhagytam a legutóbbi utamon. Ha valakinek lenne fölösbe egy, vevő lennék rá.
Vagy ha már itt tartunk, ti mit ajánlotok a gyári helyére? Mert valljuk be: ezt nagyon benézték a tervezők.
z1000 első hátsó ülés csúszásmentes börrel,csere bagster ülésre
bagster ülésednek mi a legalja ár?
Szerintem kérdezd meg kutyát a zzr fórumon .
Tud valaki valahol akciót? ezek kellenének, Lánc,lánckerék,motor olaj,lengéscsillapító olaj,ha lehet 1 helyen szeretném megvenni.
Hátsó kerék valakinek?Sportgumival járok ami köztudott hogy keveset megy el.Ezért volt egy kerekem +ba ami mindig fel volt gumizva hogy ha kell bármikor ki tudjam cserélni ha lefutott.Közben pedig volt idöm másik gumit keresni.
07-es Z750-böl.25rugó.
annál.... XD kötsög billentyű...
anál jobb nem is kell.. nyugi van csend van :) lehet gondolkodni... nem nagyképűskédésből mondom de néha szoktam XD
baZZ sé rajta maradt
jó az régebben én is voltam este is erre arra
Szia!
erröl van szó
nekem 3 éve ez van és hibátlan
http://youtu.be/WGcS8YD9fpw mi kemény már... én betermeltem volna XD[/L]
üdv! ::D
Sziasztok!
nem bírtam aludni :) elmentem kanyartam egyet:)
Szép tőled ,hogy felismerted-felismertél!Ennyi idő után ! Most még gyári dob van a kicsikéden?
Este 11kor motorozni?
de este 11-kor mentem XD :D egyedül mentem de jó volt :D
Helyes!
már mind1... elmentem kanyartam egy százast :D
nem lehet.... déllben ittam XD