Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A te dobod szólt a legdurvábban Zén, amit csak valaha hallottam!
Még az enyémtől is hangosabb volt, pedig az sem volt kismiska
Nyúlj le okádd ki döljj le .
de most megint nem alszol normálisan magadat teszed tönkre hidd el, de te tudod
lapozz vissza valahol mar felnyomtam.majus elejen valamikor.shox katalogusban benne van.
nekem csak lecsavartak,es tette volna el,mikor mondtam neki h varjon mar egy picit mert itt a telefonos segitseg.Drogosok fönöke Ausztriaban.ha leveszik,akkor futon viszed haza a motort,es kapsz egy komoly birsagot,ami olyan 400eu tol indul,plussz hivatali ugyintezes,es otthon ujra rendszamoztatni kell.ennyi.nagyon hangos dobbal nem eri meg ide jönni mert akkor is leveszi,vagy menj el a Salzburgi Landesreagirunghoz bevizsgaltatni.
csak 4 óra alvással és 16 óra munkával nem lehet sokáig bírni :) Most meg pörgök mint a buszkerék és reggel 4-5 körül megyünk újra
Ádi mondtam hogy ne csezd szét az egészséged azzal a sok szarral...
valaki nem akar motorozni egy lájtosat? betankoltam 7 xxl adrenalint és nem tudok aludni......
eladó
egy a baj,nem tok németül
majd megtudakolom
ezt nézd meg benne van a shark is
amúgy meg ahonnan az infó van hogy 75k onnan nincs link?
uraim! választásom a sharkra esett, a kérdés,hogy információm szerint németországból forintba értve 75000ért megkapható.honnan tudom én rendezni?(linket)köszöntem
ez faszányosan néz ki
ez mi ezt vetted vagy el akarod adni vagy mi?
szia körfa!

a labancoknál tőled mit kértek,amikor levették a rendszámodat?nekem van e-számom,furulyám...elég szerinted?rákérdezhetnél a főnöködnél(azt mondtad vmi. fejes a Politzei-nál)
hála
Szia körfa!

Friss Z750 (2004) tulaj vagyok, és minden szép és jó a gépen, csak azokban a kretén gyári tükrökben nem látok mást, mint a könyökömet Tudnál átküldeni nekem egy-két képet erről a SHOX-os tüköradapterről, kíváncsi lennék, hogy néz ki. Még mindig ez tűnik a legolcsóbb megoldásnak!

Vagy ha bárki tud vmi jó kinézetű tükröt, az jelezzen!

Köszi!
a leo vince sajna sok átalakítást kívánt,így lett belőle egy álomszép carbon arrows+furulya...iszonyat brutál hangja van nyitottan a városban úgy nyitottam meg a sorokat,mint mózes a vörös tengert
Na ja ! Látszik rajta ,hogy szeretted... Úgysem lehet kibírni nélküle...A choppperezás az egy teljesen más világ -nekem sem jön be
sziasztok!

apró szépséghibával,de olcsó pénzért...
Nincs mit ,jó idöt jó utat!
Szia!
Tudok segiteni Adatlapon elérsz!
Nagyon jó kis dob volt ez, a db-killert sosem tettem bele az ára meg annyi volt amennyi, így utólag sem bántam meg, hogy ezt vettem.
Nagyon sajnáltam a motort eladni Sok munkám volt benne és sok szép emlékem marad róla. Most azzal vigasztalom magam, hogy anno amikor megvettem, úgy voltam vele, hogy addig élvezem, amíg lehet. Ez 4 évet jelentett, ha így kellett lennie, akkor ez van. Most a családom kicsit fontosabb, mint a motor és ha majd egyszer úgy alakulna, hogy lehetőségem lesz venni egy másikat , akkor újra motorozom. Az meg biztos, hogy hónaljszellőztető csopperes nem leszek, csak vmi hasonlót tudok elképzelni magamnak.
Fú... ez is milyen szép ! Különösen az a kis hajlítás -nem hiába hangszer vagy mi?
Gondolom sajnálod ,hogy már csak emlék ?
A jót pedig meg kell fizetni !