Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami hasonlót szeretnék.. csak a szélterelő az maradna fekete. meg a felniket lehet hagynám. fehér csíkot dobnék rá és kész.
látod ezért kell tuono
na erről beszéltünk! viszont a rental szivacs a kormányon rettentesen ronda
jaja ott ott te jöttél kifelé vácról én meg mentem bele
am hétvégén megyek tamásiba onnan meg balcsi meg viaduktot meglesem... ha esetleg valakinek van kedve csatlakozni.
Sziasztok.
Mentem ma a 750R-el,nagyon jo fekek,erzehetöen jobb futomu(eredetihez kepest),az en futomuvemhez kepest minimalisan volt jobb csak,de mas nem volt.többet vartam.az akra szepen szol,de a Leom többek szerint ott jobb volt(szerintem is).10.700 eu-ert szerintem keves.
100.000ft-ert lehet javitani a fekeken ,fotumoven.
Egyebkent szep motor.nekem az atteteles motorom utan gyengenek tunt,de csak nekem.
hali!
magam mögött hagyom az eddigi passzív fórumozásom, újra itt vagyok :)
engem láthattál plazer. a földváry téri zebránál láttam egy tuonot, ezek szerint te voltál.
6 óra fele még Szobnál láttam egy 4es csoportot, köztük egy fehér Z1000 és egy 04-06 os fekete Z750.
Sikerül amúgy ma 5,2 L/100 km es fogyasztást produkálnom, elől 14 es lánckerékkel, és azért városon kívül viszonylag lendületesen mentem. szóval elégedett vagyok a géppel :)
10-kor kezdődik a ballagás :S legszívesebben nem mennék el de nem akarom megbántani kereszttesóm..
ennyi erővel eljöhetnél ide is :D én meg visszakísérnélek .D XD :P
amúgy meg valahogy szabadulj el 11.-én reggel abonyból fugunk indulni az már nincs messze neked!
én tekertem ma is - szintén egyedül - kb. 260 km-et
Sajna én nem mentem sehova :S már néha úgy vagyok vele hogy eladom és veszek egy cross-t :S itt a büdös életbe nem jön senki motorozni :S ma is felhívom havert... délben kelt fel fél1-kot hívtam és nem megy mert késő van.. hát b***a meg a sz*ty*k rsv-jét.. :S olyan mérges lettem
ma két Z-val is találkoztam írjon majd aki magára ismert:

1. piliscsaba asszem zöld '08-as - Körfa kedvéért - sofőr krossz sisakkal ülte meg
2. vácon egy fekete bivaly nem te voltál? szintén szembe jött
de akkor valami erdős árnyékos részen mentetek mert nagyon hűs volt a víz
nekem ma a 80 fok körül mozgott pedig ez messze nem melegszik annyira mint a Z
Átnéztünk szlovákba és ismeretlenbe nem hajtottunk. 100as temponál nem ment feljebb.
felmegy az 65 fok az ük ük ük apu tempó
ajj én nem megyek ennyivel :$ 90-el járok :)
ilyen időben nekem sem megy fentebb még 160-nál sem. Múltkor mikor volt az a nagy meleg akkor volt húzod 2 felett ott felment 75-80 közé
Te 90jarsz 6.-ba? 65 fokos vizzel?
Üdv. Srácok a 65 fokos viz normális?
jajj hát ültesd fel hátra legalább lesz egy jó napja
nekem sztem az alsőöri kimarad :( 11-én lesz kereszttesóm ballagása :S
nagy a kurva jó gép
Láttam a képeket gratula!