Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az már 3 éve megvolt, most kimarad.
ok thx
jó utat,de csak óvatosan...
megjött az ihlet és meg tudták csinálni? helyes remélem nem húztak le nagyon
saint-tropez-t,cannes-t,na meg monte-carlo-t ki ne hagyd,én biztos döntögeteg egy szépet a Loews-nel
igo 8-al adja a csávó:06706336227,alkudj(ne telefonban),mert 45-re tartja,de odaadja 40-ért is
Felírnám mai napot abszolúte pozitívumnak. Elkészült a Kawa M3 jóvoltából. Bár nem lett meg a konkrétan hibás darab, de minden újra lett forrasztva, kábelezve stbstb. Most nézte át biztos ami biztos még egy elektronikás, és tutira jó lett. Megyek túrázni juhéj!
kép, kontakt minden jöhet! viszont még egy dolog érdekelne hogy milyen progi fut rajta iGo?
Hát őőő, ööö, szóval Svájcba nem megyünk, a Franciáknál pedig csak Párizsban néztem kempingeket. Mi sokszor fogunk a motor mellett aludni. Szóval sajna nem tudok segíteni. Mi 26-án már itthon leszünk.
a vízállóság,meg a felbecsülhetetlen, bolygós fém konzol,és a fixen beköthető adapter,amit elrejtesz a fejidomban,a tartóról tölt...
jún 30-án indulunk...tudsz segíteni francia,svájci szállásban?
gyerekek nagyon komoly motoros gps,kínai,full vízálló,jól néz ki,autós,motoros konzol(fém),külön átalakító a motorra,fixen bekötve,a taróba beleépítve a töltő rész, 2gb kártya,gyors, 5 órát bír az akksi 40 papírért vettem újan,ha gondoljátok megadom a srác számát...egy gyenge pontja van a foglalatnak egy része,de én a saját hibámon megtanultam, hogyan kell megerősíteni...
jah azt nézetem én is hogy 60k körül van egy szett... miben jobb amúgy a motoros vízálló meg ilyesmi?
Hali!
Egy kis segítséget kérnék.
aki cserélt már fékcsövet fémre tud mondani pár tanácsot, hogyan tudom tökéletesen légteleníteni az alsó ágat is? Mi a menete, milyen sorrendben kell végezni a dolgokat?

Előre is köszi

pár kép hétvégi Kakucsról
Mikor mész? Chamonix nekünk is tervben van.
a motoros az mélyen zsebbenyúlós persze, akinek olasz gépe van én autóst fogok felapplikálni, ha eső van, akkor elrak.
gps milyen? mennyi volt? hol vetted? direkt motoros?
Nem tudom...nincs meg a vége...javítással együtt tuti kerülne egy 10-esbe...meg amúgy sem tetszik sem a hangja,sem a dob...inkább fennmarad a gyári(legalább nyaraláskor nem basztatnak),utána meg gyűjtögetek egy faszára

amúgy,aki nem tudja merrre menjen nyaralni,nézze meg az én útvonalamat,szerintem nagyon fasza(érdemes domborzati módra váltani):


nyaralás
Eladó a motorom még 2 hétig (most már) fix áron, utána inkább megtartom már a szezonra Akit érdekel az jelezze időben.
Z1000
:) Az jó. Nekem a dzsípíesz már megvan :) csak szivargyújtó kellene. AM beszéltem az ősökkel ha összejön amit mondtál akkor 1 fele léphetek onnan.
az nekem is kéne meg egy gps meg lehet lesz benne xenon is
hát nem tudom... de nem is foglalkozom vele.. DRZ-vel mindig együtt csapattuk. hogy mi lett vele azt nem tudom.. de már elég sokszor beszopatott... és ő hívogat hogy gyerünk meg minden... telefont nem veszi fel... pedig nála van mert 1x foglaltat jelzett... Na de mind1... jó volt ez így is.. :) remélem az alsőörs összejön amit beszéltünk. Addig szerzek szivargyújtót a géphez.
neked valami überbéna az rsv-s haverod minek neki motor?
no problemo
szerintem elviszed egy jó kipufogóshoz (proex?) és ott megcsináltatod valami bagatel összegért