Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jólvan csókos, majd most akar titeket állam bácsi seggbe kúrogatni kíváncsi vagyok mit tudnak kitalálni
ezt egy olyan helyen lehetne megnézni amit egyaránt ismerünk vagy egyformán nem ismerünk
itt pont nem ez a lenyeg h emelgeti,hanem h 4töl huzz rendesen,es gyorsabban leforog.ahol eddig 3.-ban jartam most 5.-be is megyek.
Mellesleg kivancsi lennek h itt jo kis kigyos utakon a kis Z elött mennel vagy utana?
Rendör meg engem csak több 100eu-ra birsagolt meg.a louisban meg vannak olcsobb dolgok is .felnicsik volt 9.90-ert is
szlovák rendszám
mondjuk azért amikor hátulról mérnek trafival nem rossz dolog ha tudod hogy mennyivel is mész éppen
bazz nálatok minden 19.90 ? annyira büntet a rendőr is, ennyi a louisban az akciós temékek ára stb..
9-nél már emelheti onnan már nem forog túl sokat mindenesetre úgy tutira kemny lesz
az a baj,h. az ago pécsen van,arra meg tavaly nagyon megbasztak a rendőrök,úgyhogy bojkottálom dél magyarországot
olvass tovább, mindenre kaptál választ!
itt kint ez a diagnosztikai bemeres ,allitas,hangolas,19.90eu.
otthon se lehet sokkal több.Ago motors csinal ilyet ha jol tudom.
az nem jó...megkérdezem az ivanicsot,hátha mondanak vmi. fény árat..
Az nem érthető, hogy felteszek egy kérdést és egy hozzáértő normális választ akartak kapni, neked ebben mi nem érthető? Nem értek hozzá, ezért gondoltam megkérdezem itt, hogy én vagyok e a balfasz vagy ez egy hiba...
ilyen diagnosztikai gepen csinaljak,vannak olyan szalonok ahol van.
Nekem itt csinalta meg a versenyzö haverom .
arra milyen szaki van?
vágod,hogyan kell azt?
az a gond hogy nekem a gyári van fent ,összehasonlítva a többi motoros barátommal (bandit, hornett, Cb H) ők szinte szárazak.
ja es a km orat hozza kell allitani,engem zavart h nem azt mutatta ami a valos volt.
Nincs az a ma kapható hátsó sárvédő, ami védené a hátad esőben haladáskor. Ha leszerelted a gyári rendszám tartót, akkor viseld a következményeit! Úgy, mint én :-)
a +2 9nel emeli az elejet ha vadul huzod neki,az 1 nem.a lanc kiadja.
A motorfeknel vigyazz vele a visszapakolasoknal elöször,mert szokatlan lesz
Sziasztok! Ha esőben motorozom a z750-el csurom víz lesz a hátam .
Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban hogy a közvetlenül a kerék fölé szerelhető sárvédő segít e valamelyest a dolgon?
köszönöm mindenkinek a segítséget,hamar kiderült, hogy fehérváron mindenki egy helyről rendeli ,ott nincs hátra plusz 1,csak +2,megrendeltem azt.most abban bízom,hogy kiadja a lánc...milyen különbség vehető észre hátul a +1 és a+2 között?
kitartás
oké. majd akkor folyt köv. most tépek reggel megint 4-es indulás lesz :S Jóéjt
ok holnap este fent leszek kb. 9-től