Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm :)
Ló estét
kabbe a sütőtököm nem linkelgetek, eddig sem linkelgettem amit előbb írtam, úgy is gondolom. másfelől sajnos tényleg sokan nincsenek tisztában ezzel a dologgal
jajj ne mááá a következő az lesz hogy belinkeled a füldugós cikkeket pr cikkeket?
én azért 50 évesen még szeretném hallani, ha már meleg a kaja a mikróban, és nem riogatom a lakosságot sem
ez szép
az fasza, nem éri meg azt a 10 forintot literenként hogy szar legyen az üzemanyag
ha már index nagyon kicsi és nagyon villog :P olyan fénye van mint az állat. és fémházas :P
Én az enyémet a vaterán vettem asszem a 2 párat 7 ezerért.
www.tutilampa.uw.hu itt nézd meg az indexet.
nem is kell az Nekem múltkor sikerült betankolni szar benzinből soha többé nem tankolot itt nálunk olyat durrogott mint ha petárdát dobáltam volna... még jó hogy csak ezerért nyomtam hogy bejussak egy shell kúthoz. szaggatott tőle meg minden baja volt
Egy spanom este öngyújtóval nézte meg hogy van-e benzin a simson tankjába :D begyulladt majd gyorsan rárakta a tanksapkát :D Gyerek ült a mocin majdnem elszállt
ott nincsen sajna
pinkmotors tatabányán
hali!
körfa meggyőzött a lánckerék cseréről(-1;+1),a kérdésem az,hogy mi a gyári fogszám?lassan megérkezik a rendszámtábla tartóm,szeretnék kis ledes index-et,olyat,ami elől is van.Annyiféle van a neten,tud vki segíteni?
db killer nem kell bele
jujj, aztat nem engedem. tettem leóba dbkillert, kulturáltan durogtat erősebb motorfékre


nekem a mivv ha kicsit húzgáltam neki köpött szép lángokat
gyufa? az enyém andalúziai hegyperzselő sárkányokat eszik. féltucatot százon
elhisszük, már a váz kapásból nem ugyanaz
Rátaláltam erre a topikra, erre eszembe jutott, hogy faternak is ilyen gépe van. 1980-as Z750, van a restaurálásról pár kép:
link
á szerintem gyufa a tankba najó ilyet még a legszarabb motorral sem tennék
persze én tudom
stb eleg sok lenne.teljesen mas higyetek el
jaja. most, hogy mondod, el is adom