Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi azt írtam de lehet akkor rosszul hogy addig még hihető lett volna, hogy nem koszon itt ott, de aztán túl sok volt a gyanús jel - felni , faridom más színű, index is feltűnt szóval köszi nem
A második linken lévő törött volt

Plazer, még egy dolog , ha szerinted a Pomázi RSV hihető lenne, akkor te se vegyél egyedül motort
Ezt én is voltam megnézni Pomázon Agentbulu-val. Első sárvédő javított, irányjelzőket lecserélték 2004-esre, felnik 2004-esek. Full kamu a motor, nekem még azt mondta, hogy azért kell eladnia, mert a feleség azóta nem beszél vele, mielőtt megvette. Bár a kedvencem az volt, hogy a km óra nem azért volt összetörve, mert babrálták és vmi kontár rakta vissza, hanem tárolási hiba. Sírtam a csávón olyan sztorikat mondott.
Ma megjött a CoC papírom, jövőhétre remélhetőleg lesz rendszámom
ezt nem nezted?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rsv_mille_2.6
35_km-4539544
vagy esetleg ezt?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rsv_1000_r_facto
ry-4698515
annak a millenek max 1,050a realis ara szerintem.mellesleg en cserere sen adtam volna oda egy az egyben sem.
nem én úgy gondoltam hogy kb 1 az egyben lehet szó a cseréről ha tényleg olyan mielőtt megnéztem de aztán inkább nem, meg hogy ráfizessek enyiit ... ne viccelj soha
Erre a millere 4kilot?
En ravertem volna meg 2öt,es adhat Ö 150meg ha egyaltalan kellet volna a motorja
erről van szó:mille de vannak furcsaságok 890 kmm van a motorban ami akár még hihető is lehet, mert nem koszos olyan helyeken ahol többen nem tudod kitakarítani stb. , viszont a régi mille felnijei vannak alatta kopott szar gumikkal motor eleje ezüst-piros a farka viszont fehér nemtudom mindegy ez ilyen
Mondjad neki hogy tucc egy régebbi z750et amire rádobnak neki 4 kilót Amúgy ha publikus melyik gépről van szó?
jót mosolyogtam ma van egy mille amit megnéztem mert azt mondja a tulajdonosa hogy nem kényelmes neki cserélne Z750-re.. ok megnéztük egymás gépeit, ma hívott hogy mit gondolt.. azt hogy dobjak rá 4 kilót.. mondom ember..
Van valakinek 1 pár eladó visszapillantó tükre 2007-es (vagy utáni) z750-re?
jah értem hát akkor ebbe én már nem biztos hogy beruházok
Csak Z és csak 2007-től. Mindegyikhez más fajta van.
de akkor csak Z-re jó semmilyen más motorra nem?
Robis megelőzött
A csatlakozó más
Hali!
A csatlakozója csak a 07-től gyártott Z-re jó
Mindene megvan kijelző,kábel,csatlakozó
Csak a 2007-estől jó. Az azelőtti modellekhez másik típus kell.
A lénye lemaradt :) a verseny hungaroringen lesz
Június 4. ingyenes autóverseny jön valaki? lotus elise kisautók versenyeznek
akkor meg ne panaszkodj
Ez nem éri, én a szülinapomra kaptam...
engem érdekelne...jó '06-os z750-hez?
valami olyasmi:-))
nem vagy te kupec fél állásban ?