Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

keresgettem de sajnos nemsokmindent találtam,fötengely csapágyak,szelepek,dugatyuk érdekelnének,azaz nagyjavításhoz alkatrész!
a google a barátod
hali!
hol lehet kapni blokkalkatrészt z400j hez?81es kiadás
kösz elöre is!
üdw
még nem tudom melyik nap de hétközben meg beszéljük
:D én most értem haza tetőfedésből. :D Pont végeztünk mire ideért az eső :)
Plazer érdekel majd a dolog jó lenne menni. De ha véletlen szombat mennétek azt időben le kell szerveznem itthon is a főnökkel :D
jah én is azt csináltam egész délután...
Aztán miben fáradtál ki?
ez inkább kérdés volt mint megállapítás,
nem nagyon figyelek dolgozok baszki
nekem volt egy 500-as nexusom, ha tényleg lenne rá keret én tartanék egy robit az pedig gp 800 lenne, persze lenne mellette pár olasz meg japán gépcsoda is de ha robi akkor mindenképp ez
Dehogy vennek,1x kiprobalnam max.
Én már pihenek
hello, gondolkodom felüljek még a kiscsikóra? nem akar valaki most gurulni egy kicsit?
Estét!
ha megtehetném hogy álljon itthon van 10 moci azért csak betennék egy GP-t
még csak az sem sor 2 van benne :D
Engem kulönösebben nem izgat,h ki veszi meg miert,a teny,h nagyot megy,es kemenyen kell neki huzni h utolerd majd elhagyd.
szerintem nem az Öve volt az a robogo,hanem csak tesztelte .
Több mozdulatan is lehetett latni h nem tegnap ult elöször motoron.
igen igen bocsa most néztem az is v2,
de olyan szarol ment ki hitte volna
de amit beszéltünk azt kéne ha jó idő lenne
nem egy hengeres

persze nyilván nem összehasonlítható a Z-vel sokkal inkább gp-vel, de ha aztán együtt gyorsultok akkor azért mégiscsak mellé lehet tenni hogy ez ilyet megy az olyat megy stb
persze tudom és 1 hengeres, + a csóka ráköltött 150-200 körül tuningot, meg ne kérdezd minek , előtte gixer 600-asa volt, talán nosztalgiázni akart
de ha arra gondolsz hogy nem összehasonlítható a GP800-al igaz viszont pont annyira nem hasonlítható a kis Z hez sem a GP
lehet, 78 paripa sem tűnik ijesztőnek meg a 76 Nm,
a gyorsulásra 5.5 írnak ami reálisnak tűnik, a 270kg körüli önsúlyhoz viszonyítva,
a Z meg 3.6 körül tud pappíron szériában,
szerintem kizárólag a kurva gyors CVT váltó illetve kis kerék miatt lehet veszélyes
Biztos nagy motoros lehet, aki megveszi a feneke alá a legnagyobb robogót...
Városba egy 125-250-es robesz ideális, vagy endúró.
Üdv néktek!
Valaki nem akar jövő hétvégén túrázni valamerre? vagy csak motorozgatni? Szívesen csatlakoznék. Egyedül már nem nagyon szeretek gépelni :S

Lenne még egy kérdésem. Bugacon láttam egy 08-as sárga z750-t innen valaki? Többször láttam már..
burgman 650 csak 55 lőerős