Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még egy kütyü a motorodon? Lassan úgy fog kinézni, mint a Voyager kapitányi hídja a Star Trekből
GREEN itt van Tatabányán holnap megy haza
Amit meselni akartam mar nektek,h otthon talalkoztam egy Gilera 800-as robogoval egyik du-an amikor motoroztam.mentunk szepen a sraccal,aztan varos ki es hadd szoljon.az a robogo nagyon durva volt,aztan egy stop tablanal gyorsultunk(persze h jobban rajtol ugye)de csak olyan 160nal ertem be.nagyon durvan ment.
Nagyon kiraly,kezifekkel nyomja a clio
estét
ez mi?
nálunk minden második pizza futár 100 fölött tolja a robogót tésztával együtt

ezt sose értettem miért akar valaki szarból várat építeni, venni kell egy motort és nem kell hokedlit tuningolni
az az útvonal amit múltkor Agent meg Panyo ajánlottak besztergebányától észak nyugati irányban néz meg az 577-es utat google map-en
No nagyon tuti az intercom
Hazafelé felhívott szomszéd és tisztán hallatszott minden!
Csak rider&rider között volt az a kis interferencia.
Nem magyarázkodom,én csak a motor mellett áltam
Lehet hülyén hangzik a kérdésem de mi az az 577-es túra?
bakter jó későn mentetek na majd legközelebb hétvégén valaki ha jó idő lesz 577-es túra?
akkor nem lesz semmi?
Panyó!
Ezt otthon mivel magyarázod majd?

http://www.sportmotor.hu/motor...
Hello!
Vasárnap ott leszek!
Igaz nem motorral...
na mi lesz megyünk gurulni valamikor?
GREEN te nem a speedline-ba dolgoztál véletlenül?
Ahogy látom már nincs többé, és ott maradt a motorom műbizonylata. Nem tudnál segíteni, hogy kitől tudnám megszerezni?
bazz neked mindig kijut a jóból
ezt mindenképp pontosítsuk még holnap mert valahova mennem kell
oké az jó lenne... Ma is menni akartam csak elkaptam egy hányós hasmenős kórt egy kis lázzal és alig tudok felkelni úgy fáj a hátam meg a tarkóm :S
Szia ! Oksi! úgy alakult a hétvége, hogy szombaton, jó idő esetén zúzok le Pécsre szerződést kötni, vasárnap viszont ha marad a jó idő, akkor kigurulok a reggeli órákban :D Szólok, majd hívlak, megvan még a számod
Majd ha mennél kecsó ringre szólj már rám előtte. lehet énis elnéznék majd ha nem lennének sokat...
Srácok!

Nekem mindegy melyik fagyizó, ezért inkább úgy határozzuk meg a találkozópontot, hogy hova lesz a gurulás.
Mondjuk egy Szentendre...

Z.
Z-750-et keresek két ügyfelem részére 2004-töl .Csak gyári állapotú érdekel! Elérhetöségem az adatlapon!