Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hérvégi program Debrecenben :)

Motoros tali
semmi gond ma este is fent leszek
Kezd vége lenni a peridőszaknak, ebben a hónapban csak-1-2 pernapom van. Most már jobban rá tudok érni. Már hívtam a Denny-t a Kakucsringes pályamotorozás miatt, azt mondta, hogy lesz, de nem tudja mikor. Motoron friss a műszaki, még Briantól kell szereznem gumákat kb 1000-1400km-en belül és kész addig csak kóválygok kicsit, kopott gumival nem akarok pályázni. Max Kecsóringen amikor nincs senki. Idén tényleg nem lesz se Lime party, se kawa est? Veled mizu?
Amikor levizsgaztam a motoros oktatom megveregette a motorom hatso uleset, es azt mondta - Beluci ezert az ulesert pennnaval kell fizessenek.
Valami karpotlas, mert a magassarkujaval megkarcolta a faridomot?
bocs Plazer de elmentünk közben sörözni és lemaradtam msn-ről :D Majd holnap? :D
Ezek a citadellás motorozások mikor vannak? jó lenne elszabadulni egy ilyenre :D
max a fejed
Sziasztok!
Egy kis beszámoló a szombati citadelláról:
Citadella & GridGirls
Felfedeztem egy két ismerőst
és még azt is mondta, hogy fiam, ez nem méltó hozzád bammeg egy csopperes is rémlik, nem lehet, hogy ha állok, akkor pirosan izzom?
Ez nem lehet tisztelt bíróság,Ő hasonlít én rám
Veled mi újság mikor látunk?
Piros volt az biztos!Pont pirosat kaptam a lágymányosi felé ő is csak ellenkezőleg egy csopperes ált előtte
Még nézett is,hogy mi ez a szar amivel közlekedek
Bakker Panyó ezen hasonlítasz a Tom Krúzra :D :D Mi a pálya?
én tegnap láttam Csucsut a szentendrein az Ő mociját nem nehéz megismerni
ismerem nekem inkább 6 után jó
a hely és az idő nagyjából stimmel, kivéve hogy a piros az ezüst. szerintem határeset
akkus fúróval hamarabb lenyomod a távot
Most volt Szombaton!
Én a Hungárián (Népliget)láttam egy piros régi Z-t fél kilenc magasságában valaki magára ismer?
Én egy 50 es honda zummerrel voltam 40 km/ó végsebességgel
Zuglóból-Dunaharasztira vittem félúton már nem röhögtem
Szerintem Zoltán kollega a Vári cukrászdára gondolt a szlovák úton(16.ker)
Nekem az 5 utáni időpont a jó
ki volt ma késődélután narancs Zével a dózsagyörgyön a brutál dugóban troli mögött? egy szál pólóban
az lesz de csak ha a kawa megy ha nem akkor marad...logikus ezt jól levezettem meg az is lehet hogy haverom factoryja lesz belőle
Akkor vedd meg és élvezd a szépségét.
de most nem akkor amikor én is fent voltam igaz? amúgy hogy is van ez minden hónap első szombatja?
hát kocsiban csak olasz most is van 2 fiatom, előtte is az volt soha ismétlem SOHA semmi bajom nem volt szépen leszervízeltem mindig és kész semmi gond, motorban is volt olaszom már .. motor hát inkább nagy robi gilera nexus 500 hibátlan volt az is
Szombaton
Bakker de irigyellek. Kár hogy a kölkeimre kellett vigyáznom és nem mehettem.