Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát havernak pont ilyen tuonója van,futómü-váz-fék tényleg meggyözö,de a motorja az csalódás.Mint egy nagy egyhengeres endúró,alul rázkódik -felül meg erötlen .
De kinek a pap kinek a paplan .
amúgy a az elsőd rosszabb a hátsó simán jó még szerintem
ha rám hallgatsz Brian-től veszel valami fasza verseny gummát azzal jársz a legjobban
de ez Z ezer, és nem hiszem hogy meg tudná enni a tuonot
sajnos a motor vásárlás érzelmi dolog nem pedig észérveken alapul
Ma végre kijutottam Zével Kakucsra. 1 óra után már lent volt mind a két oldalon a koptató és a majré is eltűnt teljesen. Gumi viszont megy a kukába, mert elég rendesen elkopott. Szerintem Rosso II lesz a kiszemelt szerencsés.
Itt elözi a Z elözi a Tuonot
B7,K&H.
haver rsv1000-se beadta a kulcsot 2007-es :D egyik napról a másikra elfosta az olajat az első teló rá a fékre... majd kilyukadt a hűtő... :S
ettől függetlenül szeretem nagyon a Z ügynököt is, félreértés ne essék nagyon jó kis bringa
na jó, ezt itt fejezd most már be
Azért ennyire ne konkretizáld
Milyen besorolásban vagy a biztosítónál?
nekem nagyon bejön mille is meg tuono is
én mentem vele... inkább kellene a zéé mint egy rsv :D nekem egyáltalán nem jön be XD
Na de lépek. Aludni kellene holnap munka.. fényezek egész nap meg előkészítek XD na jónyóc :D
rsv na erről beszélek én is
jó ezt kipróbálom tuti és egyszerű módszernek tűnik
baszarincs párat samuval blokk-középre és kapj le a két gyertya pipát
jha... én meg mennék állandóan.. vagyis hétvégén de egyedül nagyon szar... Van itt egy rsv-s megpróbálom elhívni de szerintem az is nudli...
arra kár motort tartani
én meg már a V2-t szeretném szokni
felénk csak pudingnudlik vannak.... mármint itt a faluba. van sok motor.. de 1 évben csak 1x veszik elő :S
még azé a 110 lovat szoknom kell
gyertek csak legyünk jóóó sokan
helyes
áá simán jönnél velünk szerintem