Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, egy ilyenhő eccő én is becsatlakolnék
nekem munka lesz :S Am kakucson is olyan jók mint kecsón? akik jobbnak hiszik magukat leszorítanak meg fellöknek? még sm-el voltam kecsón ott kanyarba simán kiszorítottak...
Hát ráálnék a hátára a hátsó kerekemmel.... aztán kitolnám a seggén a gerincét!
én biztos beleállnék a szájába egy MTZ-vel és szétrúgatnám... utána meg elfüstölnék az arcába egy gummát... nem normális az ilyen ember esküszöm :s
reggel felé kellene
Majd július felé csatlakoznék én is egy szlovi guruláshoz!
baromarc locsolja szét az olajat a kanyarokban bövebb info a linken
benne lettem volna egy kis pályázásban de hétköznap az kuka :S mikor mennél am?
Ok, most úgyis el vagyok havazva. De penyát tegyél félre !
Max. elisszuk! Szerda Kakucs valaki?
oké. Bár még most nem lenne aktuális. Csak hogy rakjak-e rá félre pénzt :D csak egy sima gyöngyházfehér egy kis feketével. :) De majd vagy írok egy mailt vagy felhívlak.
Üdv néktek!
A fényezéssel kapcsolatban hívj fel, vagy ütközzünk Kecsón!
HI Dub mi történt Csesznek felé?
Én pénteken arra mentem, tetszetős, de jó lenne jobban ismerni a terepet !
:O én nem szoktam hozzá az ilyen tempóhoz :D én 130 utazóba... :O akkor lassú vagyok XD
de van hogy elszakad a cérna aztán aki akar megy előre majd találkozunk
attól függ milyen a társaság, most egy srác egy gold winggel volt a felvezető 200-ig lazán húzta, kanyarokat is kente ahogy a gold wing bírta le is ért jópárszor
am milyen tempóval szoktatok lépni?
Jó lenne már gurulni egy jót.. Megpróbálok 1-2 embert hívni. Ha nem jönnek akkor egyedül megpróbálok.
ok fasza lenne
akkor addig még erről beszéljünk :) lehet veletek tartanék.
nézd meg suzuki meg tudja adni a módját egy tesztnapnak nem olyan bénák mint a kawa M3-ban....
nem kéne bántani csak nyalja fel nyelvvel amit kilocsolt
öööö ma van hétfő akkor úgy 5 nap múlva szombaton vagy vasárnap
Ha megfognák 1 ilyen gyökeret az biztos arcraesne a csizmám koptatójához,de biztos könnyű lenne kimagyarázni a magnesium felitat tükörképét a homlokán
nem is lenne baj
Lehet hogy érdekelne :) Mikor mennétek legközelebb?
az biztos, hogy "véletlenül" arcra esne és tíz motoros tanúsítaná, hogy megcsúszott