Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is kell bemenni a városba, feljössz M5-ösön rámész az MO-ra onnan ráfodulsz az M2-re és már kint is vagy Gödön, végig autópálya
bakter, én megértem hogy lehet zavarja a sok motoros mert hangos stb. de nem ez a megoldás, és akkor mi lenne ha ő kijönne kocsival és az egyik kanyarban egy gold wing kicsúszna és úgy átmenne a kocsiján hogy ott dögölne meg na... akkor már nem lenne olyan vidám... remélem hogy a rendőrök találják meg előbb mert ha a motorosok kapják rajta akkor sokkal rosszabbul fog járni
XD Am jó lenne. nekem a legnagyobb probléma fővárosunkon való átkelés XD eltévedek a picsába úgy hogy senki sem talál meg XD
ööö nemtudom nekem sincs eddig eszembe sem jutott, majd nem állunk meg az a legjobb
:D XD ilyen hogy biztosításnál én nem kaptam zöld kis papírkát ami elméletileg kellene hanem csak ilyen kis csekket :) ezért nem szólnak? Am érdekelne.... csak úgy lenne jó ha több ember is lenne erről hogy ne egyedül kellene elmenni odáig :D
extra hát EÜ doboz kell az ülés alá mert állítólag most ezen baszakodnak a kinti rendőrök amúgy semmi, legyen nálad pénz naftára meg kajára, fagyira aztán ennnyi...

120km... 20 perc
nem oda még nem jutottunk el most másfelé voltunk mert az volt a terv hogy szombaton megyünk a plázához, vasárnap 577.. aztán szombaton elmentünk egy 250km-es karikára vasárnap meg esett az eső így az kimaradt csak egy kis esti csapatás volt helyette, de nagyon menni akarok oda
ahha akkor egy egy napos gépelés lenne. Valami extra valami kell ha mentek ki? tőletek én még egy jó 120-ra lakom.... :D
Hi all!
Na voltatok az 577 en?
errefelé sok irányban lehet kanyarokat találni
na akkor szépen sorban:

szombat, vasárnap szoktunk menni amikor több embernek jó
motorszám változó most 6 mocival voltunk
délelőtt megyünk 10-11 felé indulás aztán 16-17 óra körül már vissza szoktunk érni
Carlosdesign érdeklődnék hogy egy mocit idomokat tankot sárvédőt mennyiért fényeznétek át? Semmi sérülés meg semmi.
nálunk az a baj hogy itt max a körforgalomban lehet dönteni de ez is tiszta retek... :S
Mikor mentek? mennyi időre? mennyi motorral?
enyémmel meg jóval nagyobbat lehet dönteni mióta 190-es van fent hátul ezt javaslom mindenkinek
gyere ki velünk szlovákiába
Háát. Kerekezni nem tudok azzal nem is próbálkozom :D de emelgeti. Inkább az nekem a fura hogy mostmár 3-ban is megforgott betonon a hátulja ha lendületesen indulok egy egy kereszteződésben :D XD Mocsok mód tetszik Valamikor el kellene menni döntögetni egy jó helyre mert a széle nem kopik a guminak. Viszont nálunk a nagy síkságon csak szar utak és egyenes szakaszok vannak ahol csak szlalomozok de így nem fasza :S
Persze.Középáron vettem,04-06között gyártották ezt a tipust és kevés benne a kilométer .
A kötelezö bizti éves dija pedig:6360ft
ééés? számolj be a tapasztalatokról
nekem nem baj ha borongós de legyen 15°C minimum
én voltam kint tegnap de csak 5-6 óra magasságában akkor már száraz volt minden akkor csapattam még egyet, meg szerencsére szombaton voltunk gurulni
na az jo lenne !
Köszi Bélám. El kellene már gurulni hozzátok egy hosszú hétvégére.
Mennyiért vetted az R1-et ha szabad tudni és mikori? Esetleg egy km óra állást is leközölnél?