Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R1-et vettél? Miért nem egy ZX10-et?
Sziasztok!Eladó egy hátsó felni 07-es 750-röl,gumi nélkül 40papir.
ha a motorhoz képest ekkora a fejed nehéz lesz sisakot találni
az a nagy dagadék az a főnök.... egy igazi tirpák suttyó
amúgy az a mille a piros karral még most is ott van bent nemtudom hogy mit adnak el vagy mit nem de én nem megyek oda soha többet illetve ha valaki akar oda menni azt is le fogom róla beszélni, szar kereskedő haljon éhen
amúgy meg mielőtt az eladó odajött hozzám én is ténferegtem vagy 10 percet körbe körbe meg felültem egy millére meg az rsv4-re mire megkérdezték hogy segíthetnek e....na mind1 ezekről ennyit
Ott én is voltam, a legnagyobb tirpákok akikekkel valaha találkoztam...
Bementem, mondom RSV-t szeretnék venni KP-ra. Mondja a dagi csávó, hogy pillanat és jövök. Majd 10 percig ott vártam, mert ő még megette a pultban a szendvicsét. Így akarnak motort eladni? Máshol kinyalják a potenciális vásárlók seggét, itt meg le se szartak

A másik, hogy akkor pont volt bent egy 06-os RSV Factory, de atomszar állapotban: csomó helyen fényezés sérült, piros kuplung- és ezüst fékkar, 10.000 km volt az órájában, de már láncot meg fogaskerekeket cseréltek rajta. Majd elmagyaráztam az embernek, hogy milyen szart árulnak, erre azt mondja, hogy nem értek hozzá. Mondom ezt nem vitatom, de legalább látok
Ezt kaptam szülinapomra.
de mekkora trógerek vannak...bementem dunakeszin a mille motorba mert van egy használt tuono-juk, megnéztem még tetszett is ki van rá írva hogy 1490e irányáron (persze ez marha sok na mind1) beszéltem a főnökkel asszondja ebből engedni nem tud akár kp-ra kell akár nem ez ennyi ad hozzá egy komplett leszervízelést meg egy szett gummát meg stb. stb... erre ma nézem a hirdetéseket felrakta 1290e-ért irányáron... na ott sem fogok venni semmi az tuti, kamuzós köcsög
hát persze, de azért félre ne értsük egymást jók a 4 hengeresek is van egy csomó előnye (persze hátránya is) a V2-vel szemben, de most nekem nagyon bejön és akarok egyet, egyszerűen kell nekem
amúgy meg japán motorban még mindig a kawa a überalles
bazz, most nézem, hogy te cross sisakban nyomd nem szakítja le a fejedet a szél menet közben?
Ízlések és pofonok
Szia! a kormány egy egyszerű 22 mm-átmérőjű renthal kormány.MAGURA kormányban is van 22mm átmérőjű. nem tudom hol laksz mi van közelebb neked a boltok terén, de ha keresel a google-ban biztos hogy találsz cross kiegészítőket árusító boltokat. ilyet szinte bármelyik nagyobb városban találsz.Szóval a színt, középmerevítést olyant választasz amilyet szeretnél. kb15eft-20eft körül mozognak.
Nekem bevált.
basi, nem irtal vissza msn-en
mi az allas?
ez így van azt egy szóval nem mondtam hogy a V2 tökéletes, pontosan úgy van ahogy írod van hátránya is
Bocsi de nekem van mind a kettő! Sor4 meg V2!
Mindegyiknek van előnye és hátránya egyaránt!
azért shiver sehol nincs a mille/tuono pároshoz képest
ok bár nem igazán tudom hol lehetne kipróbálni de a sor 4 akkor sem tudja azt amit a v2
nem csak azért akarok olyat mert tetszik a V2 hanem mert a maga a motor is tetszik, és csomó olyan cucc van rajta amit másik mocikon csak álmodban kapsz meg, az meg hogy 10 fölött gyenge lesz az könnyen lehet de ha 2000-nél rátekerem akkor a rizsrakéták sehol nincsenek max. ha két sebességgel lentebb vagy, amúgy meg nem kell neki visítani elég jó hangorkán jön ki abból a 2 akrából ami van rajta
Heló Kawasakiz750!

Szeretnék érdeklődni hogy a kawádon milyen típusú a kormányod? A méreteket itt a Fórumon megtaláltam. Illetve hogy hol szerezted be?
Nekem is 750-esem van 2005-ös.
Ültem már az új 750-esen azon teljesen más az üléspozíció előrébb ül az ember.
Gondolom az új kormánnyal egyenesebb az üléspozíciód és hosszabb utaknál a kezed sem fárad.

Megköszönném ha írnál róla néhány infót.

Üdvözlettel:
Albi
Köszi
gratula, nagyon popec a gep
Olyan áron jutottam 0 km-es ZX6-hoz, hogy nem volt kérdés megveszem-e...
No áfa, no regadó
namegegyszer
szoval a z750 utan en is a zx10 et ajanlanam :) probaldki
igen, a z750 en is mindenkepp a zx10 et ajanlanam
ott a honlap. www.corsaro.hu
ott van árlista és cím is.
Köszi de ezen hogy lehet vásárolni megnézni részleteket?