Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv néktek!
Ma végre lecseréltem az első lánckereket 14-re :D
7-8 fok esőben meredek, hát szopni tudni kell. fiatalon még nekem is jól ment
ha nem simogatja bársonyos orcámat az reggeli napfény kávéfogyasztás közben, a garázskulcs gondolatára is összerezzenek
jól tetted , ott legalább esély volt jó köridőre
Győrújbarát-Kecsó full esőben fincsi volt, na meg az a 7-8 fok az pláne,
mondhatni szexuális élményben volt részünk, csak rossz oldalán voltunk a f.....-nak.
kitűztük az egyetlen esős napot, hogy megyünk reggel kinéztem az ablakon, kihánytam az erkélyen és maradt a playstation
valaki dzsettskízett az utakon vasárnap?
egyetértek!
ígyvan ezzel simán lehetne érvényt szerezni a követelésnek
bazz szakadna le a keze a parasztnak
na akkor ez egy igazi ügyes kereskedő
áá annak semmi köze a vibráláshoz
Mindha valami hasonlosagot velnek felfedezni ;p
Boldogat!
azonnal fogyasztóvédelem!
Meg még a parasztokkal kapcsolatban:

Csináltam egyedi fém láncvédőt, boxer volt a végen a tartó, kevlározva, lakkozva, Tényleg fasza lett. csak az a baj hogy másnak is megtetszett, a rohadék nem letörte ( mert torx kulcsa az bezzeg nincs) szombat reggelre. remélem felteszi valamire és még látom egyszer
Csak az a szomorú, hogy legközelebb kijét basszák össze? vagy midet lopják el? vagy csak homokot szórnak az olajba? mer vicces
Na sziasztok,
én is csatlakoznék a mille-t szidókhoz, tényleg tirpákok!
Meg garis problémátok se legyen feléjük, mert akkor megőszültök. Haver 2008-as touno-ba szétment a váltó, meg amikor szétszedték akkor látták hogy az összes sík csapágynak annyi. Elvileg garis lenne de megy a cigánykodás, használt váltót akarnak adni ( 3 hónap után) meg ilyenek.
Szia!

Köszi az infót körülnézek.

Üdv: Albi
még jó hogy a tuono nem fog vibrálni...
típushiba nem nagyon van a régebbi típus egy kicsit jobban vibrál mint a z új a szokásos dolgokat érdemes megnézni, lánc, lánckerekek, meg hogy volt e bukott pl. kormánysúly, lábtartók, hűtő oldala, kipu

sok sikert a vásárláshoz
de csak azt nem hátsó kerék nélkül nyomják
Sziasztok!

Motor vásárlás előtt állok és szoba jött a z 750 es motor is.Érdeklődni szeretnék tőletek hogy mire kell oda figyelni vásárláskor illetve tapasztalatokat írhatnátok hogy milyen ez a típus van e típus hiba meg ilyenek
Köszönöm előre is a válaszokat
Jelenleg ezt néztem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-4748298 esetleg erről valami infó vagy vélemény
még 1x köszi
MuZs
Nem láttál még sztr!tfájtert?Nagygáz,egykerék,felesleges kerék kigurul,köröz körbe körbe ,ennyi az egész
még ha az első felnit árulnád de így
Egykeréken
Ez tetszett .Pár év mulva jöhet ez is
hogy ment el a moci felni nélkül?