Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irigyellek. Én egész nap gyereket őriztem és autót javítottam. Szegény asszonyom ma is egész nap dolgozott. Mentem volna én is ebben a ragyogó időben.
a gyári service manual-t át tudom küldeni, ha érdekel. Abban benne vannak a különböző részek robbantott ábrában
Jaja, de az jövőhéten bele is kerül, mert kedden viszem Rozsnyóra lepapírozni. Nekem is nagyon tetszett az RSV, de miután nálam volt haverom Shiverje egy hétig, rájöttem, hogy csak japán és csak sor 4 Nem azért mert az annyira szar, csak a V2 nekem egy az egybe olyan, mint az egy henger. Egy rendes sportmotor az visít 10.000 felett, nem pedig elgyengül
Mielőtt elhamarkodottan döntenél, csak ülj fel egy ZX6-ra, vagy ha annyira 1000-es kell, akkor ZX10.
Szeva gyapjas ha megvannak neked a képek ide feltolhatnád
meddig kell kímélni első 1000km?

én ma megint tekertem a mille factory meg a tuono szarvát... hát nekem olyan kell, más semmi
Iszonyat kezes, a fékek és a futómű nagyon brutális a Zé után. 250 km van a motorba, Szombathely-Bp. távolság, tehát 10.000 fölé még nem pörgethetem, azaz, hogy mennyire megy, azt még én sem tudom, bár 6.000-től már azért elég jól tol.
Visszaszívok mindent, amit 600-as sportmotor és kávédaráló összefüggésben valaha is mondtam
na és milyen a gépállat?
Szivesen!
Sziasztok
Citadellára valaki?
Szia! Mi a gond mi kell?
Köszönöm igen
meg tudnátok mondani milyen hosszu a kuplung bowden tegnap el szakat csináltatam másikat de mintha hosszabb lene egy kicsit előre is köszi
sziasztok tudnátok nekem segiteni kéne robantott ábra z750-esről 2004-es előre is köszi
Sajnos nem talaltam de meg nyitvatartom a szemem
azt nagyon megköszönném!
utannanezek!
Sziasztok!
e-bay-ről szeretnék rendelni de se jó nyelvtudásom se paypal-em nincs.Láttam hírdetést, hogy van aki lebonyolítja a dolgokat de most az istenért nem találom.Ha valaki tudna valakit légyszi írja már meg.Előre is köszönöm
megnézek mindent!
nem tudnál valami elérhetöséget adni,hogy hol is tudnám megnézni vagy érdeklödni?
Nézzétek meg a streetfighter bemutatót is barátnőm nagybátya lép fel (Szöllősi PEPE)
szerintem 10-11 felé kigurulok