Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon jol nez ki.

az uj rendszam jogszabaly siman annyit mond ki hogy csak a gyari felfogatohelyen lehet a rendszam :)
Köszi srácok.
A rendszám a jogszabályok leírása szerint jó !
meg látszik is rendesen, sőt világítás is van!
Index az beépített a hátsó lámpába, egy kis utómunkával E betű is lett benne....
Festés, kevlározás, átalakítás meg saját munka, így az ár ........
De olcsóba vettem a cuccokat, meg cserélgettünk, meg e-bay
. nagyon szép lett gratula
A hatóság nem kifogasolta a rendszám elhelyezést? Indexek nem lesznek rajt?
Amúgy igazan jól néz ki. Kb mennyiben volt a festés?
nagyon fasza lett a hátulja
nagyon ász a gépezet
Igen ez VFR project volt egy Dotz felnivel,
Ilyen lett:
Üdv,

Köszi mégegyszer a képeket a hűtőtakaróról !
én átfúrtam és szögbe vágott távtartót alkalmaztam, -sör még csak lett volna, de idő az nem-
nincsmit ... csak azért kérdeztem amúgy mert nekem a hátsóra nem villant fel aztán kiderült hogy csak nincs jól összedugva
Jaja marad a mérés de majd csak holnap.Köszönöm
akkor rá kell mérni a vezetékre vagy meg kell nézni azokon a helyeken ahol alapból nem látható sajna jobb megoldás szerintem nincs
Egyikre sem.
réginél volt egy kis vibráció új esetében nem tudok semmiről beszámolni, szépen simán kell hogy járjon, ha volt olajcsere stb. rendesen akkor nem lehet baja
Van egy eladó Szayer Géza féle új köridőmérőm!
egyik fékre sem reagál sem első sem hátsó?
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség Nem ég a féklámpám de a biztosítékok faszák és ameddig látható a vezetékeknek sincs baja a csatlakozókat befujtam kontaktal de semmi változás
Új Z . Esetleg blokk hibák? köszi.
A motor eleje hasonlóan nézett ki mint ahogy a kabátom és a sisakom is Még jó hogy nem a fehér ruciban mentem :)
Én tegnap mentem... EL is kapott az eső :) Ma lehetett mosni
ez az eső is kurva jó, hogy pont most esik.... éreztem én hogy tegnap kellett volna menni... ma már lehet hogy baszhatom
régi vagy új Z?
kimondott típushiba szerintem nem nagyon van, érdemes megnézni: lánc fogaskerekek, fékek, gummák
sérülések tekintetében a szokásos ami először leér, tükör, kuplung-fékkar, kormányvég, tank, lábtartó konzol, illetve a deknik
frankó lett ez zx10 első sárvédő?
Sziasztok. holnap akarok venni egy kis Z-t . Mire figyeljek?
(sérülések ,motorhang). Köszi.
azanyáját, szép darab
uram, deknivédőt honnan sikerált szerveznie?
Szerintem:
http://bembomotor.hu/module/li...
Motorkerékpár riasztó (kétirányú)