Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felfele érdekesebb lett volna
Igy legyen.Tegnap lattam en is egyet,tenyleg szepek.
Legalább megnéztem, hogy hogy néz ki élőben feketében a 6-os ninja. Hát kurvára tetszik, úgy hogy vadászok egyet
Tegnap délelőtt beszéltem vele
... de igazából tök nem vagyok ideges, mert a Z esetében is tök ugyanez volt a szitu, és utána egy kiba jó motort sikerült vennem
Elmentel ugy husvet hetfön motort nezni,h elötte nem hivtad fel?
mit veszel amúgy?
nem hívtad fel előtte hogy most mennél?
260 az egész sok én fostam kicsit úgy jöttem le a mátrából tegnap hogy végigvillogott a fuel, de közben azért húzgáltam neki mert persze jó kanyarok voltamk... mondom bazz valahogy csak legurul akkor is ha kifogy belőle a nafta... de aztán elértem a kúthoz.. belenéztem akárhogy lötyögtettem semmi nem volt benne.. bele is ment kicsit több mint 17 liter
Elmentem ma motort venni és tök ugyanúgy jártam, mint 2 éve mikor a Zét vettem, ráadásul akkor is Debrecenbe mentem. Odamegyek ma 12-re, erre közli a srác, hogy tegnap délután lefoglalózták
pedig csocsi kis gép volt
nem mondtam hogy mennyi az ára
Esét!
Na ma nekem is sikerült úgy kifogyasztanom a tankot hogy 2ben csőgázra pont berángatott mikor hazaértem... (260km)
hűha hát az lehet drága nekem mert 1 misi fölött vannak az olyan gépek azt meg nem tudom beválalni
Estét
oksa köszi keresem
keress vissza ha jól emlékszem volt már fotó a kész állapotról
hello 2007-es de most árat nem akrok írni csak ha risztián nem viszi addig jegeljümk egy picit a dolgot
carlosdesgin! ez vfr lengőkar lenne és milyen felni mikor lesz már egybe
Oksa az jó lenne köszi vagy ha volna lehetőséged készíteni egy fotót sokat segítenél
igen, a bal oldalon volt valahol a blokk alján. Balra oldalra néz a csavar feje is, de sajna most nem tudom megnézni pontosan, mert nem vagyok gép közelben...
Ha kell, akko holnap megnézem.
oké amugy hányas évjárat ? mennyibe adnád?
Szevasztok!
Nekem zx7r van,és tegnap beestem az m3hoz.Hát érdekes hely,megkérdeztem neme van 2011es zx10r.Azt a választ kaptam hog nincs és nem is lesz.Erre a menecske megkérdezte hogy és ha a zsebembe lenne a kp,akkor mi van?Mondom semmi,nem innen venném.Bukókat nézegettemazt szeretném lecserélni,elmondta a kis csaj amit betanitottak,3kérdésem volt,amire nem tudot válaszolni,csak szaladgált hogy megkérdezi.Nem teszteltem,csak nézelődtem,de nem ájultam el.Mondjuk az egyik csaj az rendes,és motorozik is,vele elbeszélgettem.Barátnőm megevett 2 melbakockát,kivolt téve,kérdezte ezt meglehet enni?Mondom biztos azért van kitéve,max ha szólnak majd kipengetem.Megnéztem egy zx6ot,ami használtvolt,és futtaták rendesen milyen szép milyen jó.Lefagyot a gyerek arca mikor rákérdeztem hogy menyit pályáztak vele,mert az volt szegény.Mondtam egy kezdőnek ajálgassa,aki megeszi hogy karcmentes minden a motoron,viszont a hátsó lábtartón nem volt egyforma csavar,a hátsó gátló magasság álitója szanaszét verve.Ha valaki igy vigázz a motorjára akkor ügel mindenre.Én ha csavart cserélek,nemkapok ugyanolyat,akkor mindet cserélem.
Aki keres,talál
*találni
már csak meg kell taláni az utódot