Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol laksz te,hogy a benzinkút zárva van
:D jó mondjuk annyi volt hogy 230 km-t mentem asszem... ennyi maradt benne... :S
Tanulsag,soha ne allj be a garazsba ures tankal
épp hazaértem a munkából mondom kanyarok egyet :D Ünnepelek magamban XD Erre annyi benzin volt a motorban hogy beindítottam bemelegítettem és felálltam a pincéből.. :D Benzinkút meg zárva :S :( Így hát ennyi :S
Hi all!
No,mi a baj
szia hogyan kell felfogatni a hűtő oldalso elemeket amit kűldtél kőszi
csak ilyen bolt ne nyíljon soha
Néhány Vaterás termékemre licitál valaki hozzád nagyon hasonló fedőnévvel, és azt hittem Te vagy. De akkor nem.
Nem én licitálok, de mire is ?
Panyo Te licitálsz, vagy csak névhasonlóság?
Szia! Hja igen, azt nem írtam, hogy elég nehéz az ember fejét beleszuszakolni, de miután sikerült, már tök jó, pont a szűkössége miatt szerintem nagyon stabilan megáll az ember fején. Bogárhálót a Shoxban tudsz venni, de előtte próbáld bele, mert pl. az enyémből kiesik, mert ott nem teljesen szimmetrikus a sisak.
Köszi!
Most 1080 Ft...
Megint én.Csutka a sisakot is most próbáltam amit írtál az igaz hogy az állnál süvít be a szél, ezért lezártam a az első szellözöket.Viszont elég kényelmes miután bele préselem a fejem és alaposan ráigazitom a fejemre.Könnyü, viszonylag csendes csak bogárhálót kellene szereznem hozzá de honnan?!Hát ennyi.
Hello Mindenki.Typalko kipróbáltam ebben a szeles időben a motort a plexivel, szerintem van külümbség.Amikor nem volt akkor a sisak felett úgy ment el a menetszél ha egy kicsit görnyedten ültem,(mert nemvagyok olyan kicsi aki elveszik a magas fűben). Igy a plexivel ha kiegyenesedek nem vág a sisakra a szél,de a felsőtestem így is elakad a huzatba. Viszont rezeg a plexi,medig 2cm-res gumi távtartóval raktam fel mert nem akartam a fejidomra huzatni. Szerintem akkor csak abban a szögben lenne mind a fejidom és igy 2cm-rel elörébb van ami a menetszelet így feljebb vezeti el szerintem.
fuxot meg a romasitában
És a férfitangádat hol vetted? A homositában?
Hali!
Homasita kft!
http://www.homasita.hu/
Üdv.

Motoros pólók szezonkezdésre! Szerkeszd meg a saját, egyedi pólódat, kiegészítődet!

Kitűnő húsvéti ajándék!

www.motoros-polo.hu
arra nem túl kanyargós nekem az út, jobb lenne valami kanyargós buli
mi vasárnap ha jó lesz az idő megyünk egyet siófokra :)
hétvégén ki tervez gurulást? mennék én is valamerre
így igaz, megfogadtam tanácsod és próbálkozom majd itt :))
Helló!
Panyó, sikeresen elfelejtettem a bolt nevét ahol az emelőszemeket vetted... le tudnád írni?
nemsoká hívlak!