Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi all!
Virtual tuning
Nézz be oda!
Igen a szerviz csatlakozóba,zöld vagy sárga szinü ki minek látja .
A héten majd lövök képet róla.
Valaki ismer közületek olyan emberkét aki jártas a photoshopban egy optik tuning végett?
Sziasztok!
Srácok nekem több mint valószínű hogy nem tudok menni szombaton :( Főnökség ma elég keményen bekeményített és kaptunk olyan fuvarokat hogy ajajjj... :S Szombat is menni kell meg lehet vasárnap is :( Sajnálom... Majd tavasszal
Az enyém prop-tech de nem sztárolom egyáltalán , viszont jó kicsi
a gi pro egyáltalán nem nagy szerintem tök jó
Csuti elkelt már a kabát?
Neked még nincs?Én már hallottam,hogy beszerelték a műszerfalba,ahol van elég hely hozzá.De én ettől kicsit idegenkedek,mert nem szeretném összebarmolni a motort.Talán ha egyszer lesz még ennél is kisebb számozású kijelző ami nincs agyon dobozolva,mert úgy is zárt helyre kerül.
Azzal tisztában vagyok,hogy ragasztható!De 1-2 kép a kinézetéről a jelen környezetben igen érdekelne.
Amúgy neked is a szerviz csatlakozóba kellett csatolni a kábelt?
Milyen színű?
Sajnos nincs más, de az is legalább Japán és kocsimhoz még jó. :) Persze idővel kelleni fog egy Zőőőőd bőr is. :)
jó az a Gyapi féle
Hello!
Szintén nagy gratula!
Hello,
Ilyet akartam venni én is, de szerencsére személyesen voltam érte Bécsben. Amikor kihozta az eladó azt hittem vicc...
Persze ízlések és pofonok, én még keresgéltem, majd a Barracuda-nál kötöttem ki.
Télen leveszitek azt mentek vele boardozni....
de hát ez baszom nagy
jaja a digitális részen simán elfére a Z-n is meg egy villantó is mint a gixxereken
Elhelyezheted bárhová ahol neked jó,rögzités:a hátoldala öntapadós
Egy kép az én plekómról!
Sziasztok.itt van egy plexi akciosan.
http://www.louis.de/_30a58fb57...
Szerintem is hasznos dolog,nem is értem,hogy miért hagyják ki sok műszerfalból.Ha nem probléma,akkor erre a címre küldhetnél róla 1-2 képet.Elhelyezés;rögzítés stb.Előre is köszi!
beri.laszlo@t-online.hu
Én is használtam, szerintem nem rossz, nyilván tudás és tapasztalat kérdése is, hogy kinek mi a hasznos és mi nem. Én pl. rendszeresen akartam hetediket váltani autópályán.
Sziasztok!
Körfa az én gépemen Puig féle plexi van!
Így vettem a mocit!Tavaly leszedtem egyszer a plexit,városban mentem vele plexi nélkül,nekem nagyon furcsa volt!
A plexi miatt 3 helyen megvan fúrva a fejidom!
Szerintem elég magas és nem is mutat rosszul rajt!(Szerintem)
És nem vagyok vénember sem kislány!
én is szeretnék egyet, szerintem nem rossz dolog