Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nagyon sötét a kép... Nem nagyon látom :( De azért köszönöm.
A tankpad 9600 Ft volt mire ideért. Kawazsoltitól vettem
Megkérdezhetem mennyi volt a tankpad?
Ezt az egy képet találtam, pont az a rész elég sötét, de ha kellően rázúmolsz, akkor nagyjából be tudod lőni.
helyes! a rossz kereskedőkre nem is igazán van/volt szükség ezzel mindenki jobban jár - persze kivéve akinek le kellett húzni a rolót -
Jól látod! Mi szerencsések vagyunk elöre menekültünk és bejött!
nyilván a kereskedők életét is minden ilyen dolog amit nem tudsz befolyásolni mint árfolyam, állami szabályozás stb.. elég erősen nehezíti... nem véletlenül zárt be ezer szalon
Egy kis segítségre lenne szükségem. Valaki akinek újabb z-je van és van rajta gyári tankpad tudna róla képet mutatni hogy pontosan hova kellene és hogyan kellene felragasztani?
Előre is köszönöm.
Én köszönöm! Boldog karácsonyt!
Kawazsolti köszönöm szépen. Megjött a tankpad
Probálunk ésszerü keretek közt dolgozni de ameddig az euró megy felfelé meg a japán jen addig csak pislogunk . Mondjuk egy zx 10 régebben volt 3,3-és 3,6 milla jobba elviselik a 4-el kezdödöt de modjuk egy suzuki ahol2,6 milla volt egy ezres most meg 4,3m na ott van vége mindennek.
nálatok mindennek kicsit jobb az ára de akkor is nagyon sok emléxem még néhány éve az ezresek 3 milla alatt voltak aztán elérték a bűvös 3 millás határt és után lépdeltünk szépen egyre feljebb most már 4 misi felett vagyunk még 2 pillanat és tényleg már 5 milla lesz egy ezres gép, és ugye azért a kawa még messze nem olyan dárga így sem mint mondjuk egy ducati...

persze ebben vagy egy jó kis része állam bácsinak is a regadóval... elmehetnek ők is a picsába
Nálunk az abs nélküli zx-10r 42300000ft
én meg ma vagy legkésőbb holnap feladom az emelőket, csak most nemrég értem be melóba tegnap este volt egy kis elhajlás
hát az zx10r is nagyon durva a sima is majdnem 4,5 az abs meg már majdhogynem közelíti az 5 millát
akkor kb. 200e-vel több mint a sima az szerintem korrekt ár
Szia! Tegnap feladtam!
Szia kawazsolti.
Tankpadról tudsz nekem mondani valamit? Lesz majd?
az nem olyan rossz, de azért nem veszek gyorsan újat :)
viszont ehhez képest a z1000 ára szerintem sok. 1 millával több, és annyival nem jobb szerintem, de biztos megvan az oka...
A z-750r abs 2640000ft
Szia!
Megvan az ára.
Nálunk az új Z-750R 2430000ft regadóval 5 év garival!
De amúgy olyan 2,7M-re saccolom....(az írottak alapján)
KAWASAKI UK has revealed prices and availability of the company's 2011 Z750R naked.
The three-quarter litre machine will go on sale in January 2011 at £7140, including 20% VAT.

Sajnos ebből az árból én nem tudok következtetni a hazai árra, de lehet, hogy Ti igen....
Na jah, a minőségnek megkérik az árát Az R verzió árára én is kiváncsi leszek, hogy mennyivel lesz hosszabb, mint a sima. Bár szerintem abból a különbségből én is megtudnám csináltatni olyan szinten.
fentvannka kawa oldalán már néhány új modell árai hát nincs olcsóság:

zx10r/abs 4399e/4685e
z1000sx/abs 3499e/3690e
z1000/abs 3280e/3430e
w800 2399e
z750r-nek még nincs ára de arra is kíváncsi leszek
Látom ti is feltaláljátok magatokat :D XD Ezért jó a tél...