Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Risztó a szerszámkészlet helyén, mozgásérzékelő a bal oldalt az ülés alatti takaróidom alatt (kiegyenlítő tartály mellett), sziréna a jobb oldali idom alatt.
Fogy a hely az ülés alatt.... Egy tárcsafékzárat és egy Eü. csomagot hordozok és sokszor a pénztárca és az iratos is ide kerül... és itt a PC és most bekerül egy speedohealer is.

El se tudom képzelni, hogy hova fér el egy lánc.... (még ha mindent kipakolnék, akkor is esélytelennek látom...)

Egyébként ha mindig ugyanott parkolsz, (pl. munkahely) akkor egyszerően csak ott kell hagyni egy láncot és kész, csaknem lopják el a villanyoszlopról!

Én is egy tárcsafékzárat hordozok még magammal, amihez most csináltatni fogok egy konzolt és a bal oldali utaslábtartó rögzítéséhez fog kerülni. (lábtartó lekerül, utast úgysem viszek és hülyén mutat az üléspúp mellett...)

Z.
bakker akkor én ilyen alulművelt gyerek vagyok nekem semmi nincs az ülés alatt
nemtudom ennek a kivitelezése tényleg jobb de akkor is randa
Inkabb szemelyesen megtekintem ugy is kell mennem tankolni...
szerintem talán a legkisebb amit én találtam,
csak saccolom kb mint egy normál red bullos doboz,
ha szeretnéd lemérem, később
Mekkora ez az agip-os spray?
nekem is van defekt spray /AGIP a többihez képest kicsi/,
szerszám készlet, lánc egyszerre,
csomagtartó konzol mondjuk nincs
nyilván az a legtutibb ha minden van a motorban
a paggeres riasztó faja nekem az autómban volt,
én igazándiból arra gondoltam ha valaki hezitál a kettő között én inkább lánc párti vagyok
Nekem nem sok helyem van ott, mert en inkabb defektsprayt szallitok, es a csomagtarto konzolnak is ott van a rogzitese.
nebasszmá
ülés alatt, van egy irgalmatlan ABUS láncom,
a lányok álma /bocs csajok/ vastag, hosszú, és granit a vége
és végül hova rejtetted a riasztót?
Jackkkk87!

Én raktam az enyémbe risztót, nem volt bonyolult, a valamire való risztóhoz adnak normális leírást.... (az általad írt tipust nem ismerem, de ez nem is érdekes, lényeg, hogy legyen jó leírása)

A Z750 manualból megnéztem a kapcsolási rajzot és kigondoltam, mit hova kötök, így kb 1 óra volt a beszerelés, melynek nagy része azzal telt, hogy kitaláljam, hova rejtsem el a szirénát és a plusz mozgásérzékelőt.... (vágdosni nem kellett, a csatlakozókhoz kötögettem, talán az imobilisernek blankoltam egyedül, illetve az index bekötési pontnál diódáztam kicsit, a többi viszont sima volt...)

Z.
Meg lehet csinálni kerek fejidommal szépen is, ez nem kérdés. Az már más tészta, hogy minek? Egyszerűbb venni egy Hondát...
Igen a ketto egyutt a megfelelo, a lanc miatt eleve mar csak az elvetemultek merik piszkalni a motort, es ugy igazan zavaro, hogy kozben szol a zene.

A het elejen betortek az egyik kollegamhoz, o mondta szerel fel riasztot, es a valtozatossag kedveert lakason belul is lesz negy hangszoro, a zajosabb fajtabol...
nekem van láncom meg tárcsa fék záram, és mind a kettő be fér a hátsó ülés alá

hát sztem egy riasztó ami nem villog és ott van dőlés ütés érzékelős sztem nem egy rossz dolog mert azért csak forgalmas helyen hagyom
főleg az a riasztó ami paggeres és jelzi h mi van, persze a láncot tárcsafékzárat úgyan úgy fogom használni
A lánccal nekem a motorozás közbeni tárolásnál van gondom.
Te hol szállítod a láncot?
egy tolvaj mondta egyszer amit el AKARNAK lopni el is fognak,
mind 1 mi van benne, rajta, stb
szerintem a riasztók szart sem érnek,
nem adnék tippeket miért
1 okosan le láncolt motor a legtöbb amatőrt elriasztja,
/normális lánccal/
- 1 jó lánc kb annyi mint 1 normális riasztó
- akármelyik motorhoz használható
- nem szopja az aksit, stb
Igy belegondolva mi lehetett a villanyoszloppal, azt is elloptak, vagy elvagtak derekban? :D
Ha multkor nezted a kepeket, amikor egy ukran kamionban talan olasz motorokat probaltak csempeszni, ott volt egy kep egy hatsokerekrol, es egy eros lancrol, motor nelkul :D
Hali
a legjobb riasztó ABUS GRANIT + villanyoszlop
FIGU
Köszönöm a hozzászólásokat, Lódarázs, neked írtam e-mailt!
Úgy értem természetesen hogy az a kókány amelyikre a kolléga rámozdult, ez meg itt a lenti képen egy sokkal szebb példány. Igaz persze, hogy a kerek lámpa miatt elvész belőle az a nyers brutalitás, de szerintem az már a 07 utániakban sincsen benne Bocs
Jó, hogy ez amelyik itt van egy randa kókány munka, de meg lehet ezt szépen is csinálni.

http://img.photobucket.com/alb...
azt nem tudom mekkorát estek vele de az biztos hogy ezzel a fejidommal szarul néz ki, valóban a kinézethez nagyon kell a fejidom
Ja és a kilométer biztos, hogy legalább kétszer ennyi, ha nem több. De mindenkinek a saját pénze, arra költi amire akarja.