Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért ott a kötél végén van egy sebbesség ahogy csapodik kifelé
Szia!
Nem! 06-20-kilenckettőháromnégy hét három kettőőőőőőő! Minden más stornó!
Szia!
A 70-es számod él még?
Másik helyi hülye banda hasonló az elv csak mi motorhátetőn megyünk bukósisak miegymás meg több kötél nagyobb sebesség ja úgy kb 40nel húzom őket. Ezzel
Hi!Nem gond csak azt hittem,hogy esetleg a postánál akadt el mert semmi jelzés nem jött.
az szép ott azért már lehet csapódni
Hát amivel minket húztak annak jó úton 52 volt a vége. de sztem egy 30-40 között vágódtunk be a kanyarba :D
Hát az úgy volt hogy igen.. csrosscsizmába. mert az nem ázik be, meg mivel én voltam az utolsó így lábbal elég sokat kellett tartani. Mindet egy nagy 100 Lovas mtz húzott. :D és aaz utolsó szánkó az 15 méterr volt a traktortól azaz én.. XD és kicsit nagyot vágódtam. Előtte csak bokor vagy ilyen volt.. az nem volt érdekes. De ez a tábla ez sok volt már.. AM meg ilyenkor is jól jön a szabi XD
és milyen gyorsan tud menni a traktor?
Ford Granada motorháztető
De legalább MTZ motorháttető ?
az komoly lehet
Nekünk van egy extrémebb verziónk
(traktor + motorháztető az go ki a rétre)
Bitangjóóó
Baszki Te krosszcsizmában jársz szánkózni? Talán valami extrém verzióját űzöd? Vagy motorral mentél szánkózni?
uhh hát azért az a csizma elég sokat megfog szerintem lehet kikandikált volna a sípcsontod a nagyvilágba
kár hogy nem januárban akkor jobb lenne a az "extra" szabi
bocs de kifogytam a nagy dobozokból de még a héten megkapod mindenféleképp! meg persze Ádám is
hát ez van... De nagy szerencsém volt... Még jó hogy crosscsizmában mentem.. Mi lett volna ha az sincs :S
Az zsír, jönnek az ünnepek ilyenkor úgysem csinálnál mást...
Baszki! A kishugod ezt most nagyon visszakapja!:) Visszaél a bizalmammal?:D:D
Ne terelj!

Láttam a képeket, hát jól beleválasztottál a kék tapétába ,
de a párizs-stockholm-stb-s az faszányos.
-na megúsztam a gipszet. :D Cserébe 2 hétig feküdnöm kell itthon
Hi plazer!nem tudom elindult-e töled a motor emelö?Vagy mikorra várjam?
MIkor megyünk már csapatni vazzzzeeeE?:D:D
Az utolsó mondat nem információ számomra!:D:D:D:D:D:D