Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a helyzet tapéta király?
100K-ért viszont már ott vannak a Mugen ruhák is!
Szívesen!
Találtam még néhány egész jó árú,új ruhát!
Ezeket annyira nem ismerem a Roleff kivételével!
Nem full feketék,de van bennük bőven! Nitro 70k
Roleff színes 55kProbiker 60k
Csabikam,mit keresel te itt amugy ? itt Kawasakis kollegak vannak
Szerdan megyek haza.:-)
na ez egész jónak tűnik
igen csak full feketét nem szeretnék, valami színes cucc kell de köszi
na bameg.. ezért kell nagyon vigyázni..de kalappal hogy kelljen gipszbe rakni
Andriskám!:)

Külföldiek nem írhatnak erre a fúrumra!:D
Szia
Nezd meg a Louisnal vannak most Probiker ruhak nagyon jok akcioban 199Eu-ert.
Úha az dúrva... sajnálom, de ha tényleg kikaptad a táblát a helyéről akkor nem úszod meg baj nélkül az tuti...
Kérlek szorítsatok hogy ne legyen eltörve a lábam. Most megyünk korházba. tegnap szánkózás közben kikaptam bal sípcsonttal egy elsőbbség adást jelző táblát....
Remélem elég gyors volt!
Van 2részes is,fateromnak olyat rendeltem,az is zsír!
Bőrruha 60k-ért!
hello
vaterán van t-schul
itt a link: http://auto-motor.vatera.hu/al...

nem tűnik szarnak, de nem ismerem
én is most nézegetek de mival van cordurám azért annyira nem sürgős de ha látsz megint ilyen 60 ropisat akkor linket tedd be ide gyorsan
ez így van pontosan
Sziasztok!
Drz400sadam jól néz ki,gratula még 1x!
Én majdnem egy hónapja vettem az apróban a Roleff 1részes ruhám 60K-ért,vadonat újan,bolttól,akciósan!
Plazer,van shox bőrnadrágom,27e km-t le is motoroztam benne 2szezon alatt és még mintha új lenne!
A Roleff nem akciós ára 150k,ebből adodóan minőségibnek túnik kidolgozásra!
Ha nem tudtam volna ilyen áron Roleff ruhát venni akkor,Mugen,Berik vagy Arlen Ness lett volna a nyerő nálam is,árban és kinézetre is nagyon tetszettek!
Csak tőled függ. 5-8 liter között. Amennyire húzod neki.
Amennyi zabot adsz neki .
5.5-6 liter/100km átlagban.
sziasztok.Mennyi teszik 1 z750es?
jha és a rendszám egyenlőre csak gyorskötözővel van felrakva hogy ne "vesszen el" :D
Hát nem a legnagyobb márka az tény. De nem verseny célra használom. Meg ennél többet nem nagyon tudok költeni rá.
Na de mind1. Íme 1-2 "jobb" telós kép a rendszámtartóról
Tudom hogy nem teljesen jó de így lesz. Még húzok a csavaron hogy ne nagyon lehessen kézzel forgatni és kész is
monza nemtudom milyen márka de a cucc élőben elég jónak tűnt aztán persze kérdés hogy hosszabb távon hogy bírja a gyűrűdést

berik meg ahhoz pont elég jó hogy tudd nem szart veszel, másrészt meg sokszor nem a legnagyobb név és árcimke adja a legjobb minőséget, de a legjobb ár érték arányt tutira nem
Hát a Berik nem egy nagy márka, de a Monzánál nagyságrendekkel jobb.
Én vagy 5 éve vettem a Berikemet 110-ért (plussz a tizes utalvány). Ugyanennyiért adják azóta is a cuccokat akcióban. Nekem bevált hosszú távon is.
Ettől olcsóbban eddig csak a shoxban láttam újat ami jó is volt a saját márkás shox meg a monza volt most 75-re leárazva ... persze méret már nem volt belőle
Az jó ár volt! Ilyet nem adnak olcsóbban, az tuti. Szóval jó bizniszt csináltál, szerintem!