Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg egy piknikeskosár, benne szendvicsekkel egy üdítő
detto, én is az irodház bejáratánál állok full üveg az egész 24 órás portaszolgálat pont szemben ülnek a motorral így senki nem piszkálja mert engem meg ismernek, én is szoktam vele napközben szemezni, meg ki szoktam menni a cigisekkel akkor is megnézegetem, aztán hazafelé már együtt hasítunk bevisszhangoztatva az egész budai oldalt
itt az volt a lényeg mint az új daciak tervezésénél, hogy egy olcsóbb kategóriás mocit tervezzenek, nem azért gyártanak ronda autókat/motorokat mert nem tudják szép formájúra gyártani a minta elemeket hanem mert akkor a szép kocsit/motort nem lehetne drágán adni...
hali
120cm hosszú asszem, /és a vastagabb fajta/
nekem simán elfér a lánc, defekt javító, szerszámkészlet,
plusz 1 vékony esőkabát
Én meg ha nyáron úgy parkolok le a cégnél a bejáratban hogy éppen rálássak a Zére, napközben negyedórákig tudom bámulni csak ahogy ott áll.
Aztán amikor indulok haza, és elindulok felé... apám ahogy nézem hátulról a széles gumit, a magasra húzott hegyes seggét, a dühösen világító féklámpát, hallom ahogy morog és érzem, hogy legszívesebben már rohanni akarna, aztán felülök rá és végigsimítok a tankon a combjaim között... basszátok meg, rendesen szerelmes vagyok
Erre gondolok konkretan.
http://hasznaltauto.medija.hu/...
Komolyan el kellene beszelgetni azzal az emberrel aki ezt a lampat tervezte.
Ja.
melyik a gsxf?
hát igen nagyon stílusos gépek a naked-ek, nem bújtatják az izmaikat mint a sport gépek, szerintem utcán sokkal vagányabbak, meg praktikusabbak
Van a legyszemu burkolt 750-es suzuki. Na az milyen ronda...
Pedig milyen csodaszépek tudnak lenni! A classic meg a naked motorok is azért állatok mert ha rájuk nézel fogják magukat, kidüllesztik a mellkasukat, megszívják magukat és belenyomják az ember képébe, hogy: "Nesze, itt van a technika, ezt nézd! Milyen idom?!"
oksa. elküldtem
azért most már elég kevés ilyen klassic gép van mindenki mozdult valamelyik irányba, hondjuk hornetből is két fajta va már
írd meg nekem emailbe mennyit kérnél érte
adatlapomon ott a cím
kössz
Szia.

Igen, megvan.
Szerintem a klasszikus kerek lámpás naked motorokat mindenki szereti. A Zét meg talán azért szeretik sokan, mert ez nem olyan.
hello fékbetéted meg van még?
a kerek lámpás naked bike a klasszikus motor szerintem mindkiben benne van egy ilyen motorról egy kép az agyában annyira klasszikus forma
Ebben azért lehet valami mert mielőtt megvettem a Z-t a Horneteket is nézegettem. Biztos valami genetikus kódolás, hogy nekem tetszik a kertek lámpa. Szerencsére sikerült kipróbálnom mind a kettőt mielőtt döntöttem volna. Onnantól már nemigen maradtak kétségek
ez így igaz akkor mindeki kerek lámpás hondával járna
Mekkora dögunalom lenne, ha mindenkinek ugyanaz jönne be !
Ebben egyet értek
Ilyen a motoros defektjavító, 7-800 forint
Mellesleg milyen hosszu lancod van?
nekem ami a régebbi Z-ben jobban tetszik az a farokidom meg a nyakkendő alakú lámpa amúgy a 07-esnek sokkal szebb az első traktusa