Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bécsben?
én még ma voltam vásárolni és csodák csodája találtam minden félét és tök jókat
Gábli Zoli? ő elég profi cuccokat csinál:

Gábli

@Ádám
@Sanci

ma feladtam az emelőket ha láttatok már amorf formájú csomagot háááát ez az lesz
Lenne még 1 kérdésem.
Valaki tudna mondani olyan úriembert aki bukógombát csinál? Nekem csak a két tartó kellene mert 2 alu gumót kapok egy rsv-ről :D Azokat csak fel kell polírozni. Szal csak a két tartó kellene.
Köszönöm a képet!
Van még itthon egy 20 liter szilva... Abból jut lemosni a tankot előtte Sőt még marad nekem is hogy ne remegjen a kezem

Nem vettünk semmit
Szappanos vizet nem ajánlanám,szerintem ez már túl vastag ahoz.
Tiszta alkohollal letörölni a helyét oszt utánna megiszol egy felest,hogy ne remegjen a kezed és az alsóval kezd.
Én 2 részt nem ragasztottam fel.
Szerintem le.... A Z nincs de a TL en van és tegnap előtt ráadtam a gyújtást de már a benya pumpa is kókadozva ment... ( 2 hónapig állt) Mostmár kiveszem az akksikat....
Sikerült kiromantikázni magatokat meg bevásárolni?
Szevasztok
Kerdes,a riszaszto lecumizhatja igy az akksit h megsem tekeri?
Elöntötte a szívem a bodottág :D Alakul elég szépen a lábam :D már scak 1 bot kell a gyorsabb haladás érdekében. Bot nélkül is megy már csak kicsit úgy lassú. Viszont a térdem még mindig nem akar hajlani :S Csak ha rásegítek...
Hali!
Fűtött garázsban áll a motor. Meg most így bicebóca módon ráérnék vele matekozni egy kicsit. HA képet tudnál készíteni az nagyon jó lenne. Esetleg valami ötlet hogy hogy tudnám felrakni szépen? Szappanos víz+ hajszárító itt nem tudom jó lenne-e?
Előre is köszönöm.
Köszönöm utána nézek.
Igen én voltam az a gaz galád.
Nem egy patika motor de pénzt és idő ráfordítással akár még jó is lehet...
Szia!
Szerintem bontóban nézd+a dolgokat,ha van a közeledben.
Én féknyereg csavart szerettem volna,de 1900/db,4 kellet volna+posta és elértem volna a 10.000-et 4 csavarért!ez vicc
Sziasztok.

Nincs valakinek elfekvőben patentszeme a farokidomhoz?
Autósboltban vettem párat, szemre ugyan olyan mint a gyári de az istenért nem bírom belenyomni a közepét. Meg olyan kis gumigyűrű is érdekelne ami elöl fogja a farokidomot, esetleg még műanyag bilincs is a fékcső sárvédőhöz fogatásához. A kawánál 1400/db, mint a két cucc. Egy kicsit sokalltam.
Hali!
Szerintem ne télen ragaszd fel,ha nem fűtött garázsban van a motor!
Ha még kell kép szólj lövök az enyémről
Én is arra tippelek
Én már eladtam mindent. Valahol láttam z lámpákat, talán 2-3 darab is volt. http://www.kepesmotor.hu/lampa...

vagy stewe-nek van z1000 fejidom, asszem azt is rá lehet építeni és kicsit még dögösebb is szerintem.

http://motoralkatresz.fw.hu/
ezekszerint te hoztad el a grandemotosoktól a Z-t?
Üdv!

Az alkatrészek fórumba írt be dec 16án miri nézd meg, meg aaz adatlapját is és érdeklődj, vagy sugomotorbontó baján vagy jelcsánál itteni fórumokban (bontós akakatrészes elérhetők) nekik lehetnek cuccaik
Sziasztok

Nagyon friss z 750 tulajként lenne pár kérdésem illetve keresnék pár alkatrészt.
A legfontosabb egy fejidom lámpástól illetve egy lámpatartó konzol lenne. A moci 2004 4. havi.
A kérdés pedig hogy az első teleszkópba lehet e olajat cserélni illetve ha igen akkor milyen ajánlott.

Üdv

Balázs
A Kawasaki.hu honlapon találsz képet róla. Fehér Z-n van.