Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali én itt találtam a legjobb árban csak most pont nincs nekik raktáron január elején kapnak belőle akkor lehet majd hozni tőlük
hello
nem tudom mennyire jó majd a többiek megmondják te pár napja néztem itt az ára sem vészes

http://homasita.hu/index.php?m...
Sziasztok
Nem tud valaki valami jó címet ahol lehet rendelni akkumlátor töltőt ami jó az áttelelésre is?
Előre is köszönöm
Mondta a srác hogy tavasszal is lesz majd akció.. Ha valami kellene majd nekem.. Hát mondom egyenlőre nem nagyon akarok vásárolni XD
tavasszal vennem kell nekem is valami hasonlót, majd meglátjuk milyen akciók lesznek
Köszi. Hát 110-ért adták, meg kaptam hozzá egy 10e Ft utalványt amit egy kesztyűre beváltottam így az 19 volt. AM nagyon kényelmes... ott volt egy próbaparipa amin ülöpozízióba lehetett próbálni és nagyon klassz. Nem vagyok az a nagyon elbízós fajta... :D
Wow, akkor sikerült valami jó akciót kifogni? Gratula! Klassz lesz ilyen szerkóban motorozni, egészen más! Csak el ne bízd magad...
hát amint 10 fok fölé megy az átlag én veszem elő az tuti
Az jó lenne.. De inkább tavasszal még... Nyáron sok a meló és max vasárnapom szabad akkor :S
egy nagy közös Z túra kéne
óóóóó nagyon is.. Azért sajnálom hogy nem tudtunk személyesen találkozni... de majd tavasszal :)
bence.plazer(_kukac)gmail.com ide jöhet
na örülök hogy tudtam segíteni!
am mi az e-mail címed? küldenék egy címet :)
Köszi... És köszi még1x az útbaigazítást... ott volt tőlünk kb 100 méterre mikor hívtalak... csak nem látszott... De meglett és az a lényeg Viszont Ha valakit érdekelne mille motorban levásárolható utalvány 34700 Ft értékben 30000 Ftért + a postát mi állnánk.. Egy cimbimnek van csak mire odaértünk volna hogy ott vagyunk a millénél addigra bezárt. És ezért nem megy fel újra.
na kurva jó a cucc
Köszi
Hát egyenlőre csak ilyen képet tudok mutatni... De ez van XD
Gratula a szerkóhoz!
Majd dobj fel képet,milyet vettél!
Plazer bácsinak nagyon szépen köszönöm az útbaigazítást. Megtaláltuk... XD ott volt egy 50-100 méterre ahol parkoltuk... Csak mi a gps szerint a másik irányba sétáltunk XD De meglett.. Megvan az új berik 1részesem meg van csini bunyós kesztyűm hozzá
Plazer majd hívlak ha ott leszünk a zone-ban...
Itt is reklámozom ezt a remek FURYGAN motoros bőrdzsekit, amelyet jobb ötlet (de főleg pénz) híján 1 Ft-os aukcióban feltöltöttem a Vaterára! A nyertes licitáló viszi! L-es méretű! Aki kapja, marja! Pesten meg lehet tekinteni!
link a kabáthoz
A németek engem folyton azzal szekáltak, hogy koszos a motorom. Az övék mindig 100% csili-vili volt a találkozóhelyen. Aztán elindultunk, és az első zápor után ugyanolyan koszos volt a motorjuk, mint az enyém. Eső pedig minden nap volt többször is. Túra után hazamentek, levakarták az utolsó sárpacnit is, és eltették a motort a garázsba. Én meg motoroztam tovább a következő túráig...
Plazer úgy néz ki hogy holnap akkor a délelőtt folyamán felmegyünk. Neked jó délelőtt? vagy a tel számodon hívjunk majd?
szétbaszná a só..mondjuk én nem ülnék fel mínuszban már
Pont, mint nálunk. Pedig itt a belvárosban már simán mennék. A -10 is még beleférne.