Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen nálam is a szűk keresztmetszet mert amikor már mindehol elolvadt akkor nálunk még kb 2 hétig van hó
Nem, csak ha majd az utcánkban elolvad a hó akkor.
Csak nem még most is motorral jársz?
igen nekem is így van nem bánom ha jól néz ki de én használni szseretm nem nézegetni
Szerintem meg a motort használni kell! Pár karc a francot sem érdekel. Enyim pl. munkamotor. Így is hívom. Most épp salakmotor. Sosem értettem azokat, akik fogkefével tisztogatják a paripát! A motor van értem, nem fordítva!
hát akkor is nagyon sok szerintem, ha anyum elvállalja akkor fólia ár + felrakásért valami baráti össze ezt nem hiszem hogy több lenne mint 15... csak ők pofátlanok.. ez van
Sok pepecs van vele, es sok olyan darab van, amit nehez foliatakarekosan kivagni. Nekem a z750 utan van egy "s" is, azert annyi :D
paintgard-nál 35-40 a teljes védőfóliázás
az kiba... sok szerintem max. 10 de 15-nél nem keülhet többe mert akkor megeszem a kalapomat
utána is nézek hogy mennyi lenne a fólia aztán ha tudom majd megírom ide, illetve megkérdezem muttert hogy lenne e kedve még egy pár motorra feldobni az enyémen kívül is
Egyszer rakerdeztem motortol fuggoen a teljes foliazas 20-50 is lehet.
A mi motorjaink kb 30 korul vannak a sok girbe-gurba felulet miatt.
van ilyen célre speckó 3m fólia amit kocsira is tesznek
másképpen meg nem sok értelme volna, és éppen ezért nem is kezdek neki saját magam . de azért mindenképpen hasznos dolog. ha egyszer lesz hasidomom,. az lesz az első, hogy azt behúzatom valami jó vastag jó ellenálló cuccal. a telefonjaimon meg a kütyüimen van mindig ilyen önjavító fólia. nagyon erős, sima szappanos vízzel kell felrakni, 48 óra alatt kimegy alóla minden ottmaradt buborék, és ha megkarcolja valami, pár perc alatt kirúgja magából a karcot. Lehet ilyet kellene próbálni szerezni valami jó nagy kiszerelésben.
jah naggyából így kerül fel de azért nem olyan egyszerű főleg ha azt akarod hogy szép is legyen
Ja, ha a muter dekoros !
Mintha hallottam volna valakitől valahonnan hogy ezek a fóliázások úgy mennek, hogy vízzel alaposan bespriccelik a felületet, aztán felteszik a fóliát, a helyére igazgatják és kinyomkodják. Igazából sztem az lehet talán a szűk keresztmetszet, hogy az élekre meg az ívekre is jól rá legyen hajtogatva a fólia.
nem olyan puha az a fólia , hogy mennyi azt még nem tudom de a kivitelezést otthon megoldom mutter felrakja, fólia sem lehet olyan sok, nem tudom milyen széles csíkban lehet venni ha van 1m-es akkor 2nm elég az egész gépre
Ezen a fóliázáson én is gondolkoztam már. Csak annak a felülete nem puhább mint a lakké? Nem lesz tele két hét alatt egy millió apró kis karccal meg kopással? Úgy nagyjából mennyiből jönne ki behúzatni az összes lakkozott felületet?
jaja én is most megcsinálom rajta amit akarok aztán egy polír neki és utána az egészre még egy védő fólia biztos ami biztos
Néhány réteg plusz lakk meg soha nem árt. kösz a sok tanácsot
ha így kell javítani akkor sem biztos hogy a matrinyák tönkre mennek ha egy helyen javítja akkor ott kimaszkolja fújja, lakkozza aztán egybepolírozza az egészet
Sajna a festék is jó alaposan lepattant azon a helyen ahol a tank behorpadt. Így telefonon keresztül a festő is azt mondta, hogy kihúzza, de sztem mindenképpen le kell majd szednem, hogy normálisan meg tudja csinálni.
Valószínűleg kénytelen leszek beizzítani a haverokat ehhez a birkózáshoz a "gyors"csatlakozóval.
jaja az nekem sem jött le könnyen mikor le akartam venni a tankot de aztán csak lejött
Le jött addig kínlódtunk vele.... de nem 1-2 próbálozás volt. (Már tervbe volt hogy elvágom és veszek másikat) De 1 ember tartja a tankot a másik tud 2 kézzel is a csatlakozóval bíbelődni...
A csatlakozasnal a gyorskioldo nem mukodott? Akkor inkabb csereld le a csovet szerintem.
A tankal nyaltam be mert nem akart lejönni a benzincső a gyorscsatlakozónál....(az sztem 2 emberes leszedni úgy készülj)