Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagy üzlet konkrétan egy emelőn a hasznom 0 ft
Azért az üzleti érzék megvan ahogy látom
akár ha van két egyforma fatuskód azzal is fel tudod emelni az elejét de szerintem sem kell kivenni a keret hogy lejöjön a sárvédő
vagy rendesz tőlem egy első elmelőt
Ki lehet szedni azt a sárvédőt kerék kivétele nélkül.
Az emelés mehet ha van hátsód, tegyél a kocsiemelő alá valamit hogy nagyobb felületen feküdjön fel ( pl fa deszka stb) és nem fogja lebaxni a festéket sem
Téged !
villanyaknál felkötöd vmi gerendára...
Festetnem kellene az első sárvédőt, de ahhoz hogy azt leszedjem, természetesen ki kellene szednem az egész első kereket is. Első emelő nélkül meg nemigen megy (csak hátsó van). Mivel kénytelen vagyok ezt a dolgot most minimál költségvetésen tartani, van valami ötletetek, hogyan tudnám biztonságosan felemelni a motor elülső részét ? Lehet valahol a blokk aljánál fogva megemelni a gépet mondjuk egy sima autós emelővel?
hello
semmi gond
csak karácsonykor megyek haza szóval ahogy neked jó, van még addig idő
Hello.

Csak holnap tudom feladni a betétet, mert a kurva freemailem nem tudom megnyitni és nem írtam ki még a címed. 2őtől meg melozom, úgyhogy majd holnapra marad. De ha esetleg jársz dombóvár fele akkor csörögj rám. Számom az adatlapon.
annak lenne egy hangja mikor benyeli
hú bazz ilyen van az kemény akkor erre oda kell figyelni
Köszönöm szépen! !
Ha nem tudok szerezni,valami mintát a környéken akkor majd jelzek!
akkor ez az amit irtam!
Köszi a gyors választ!
Nem tudom pontosan milyen az első rész,mert nem volt a púphoz!
Annyit tudok hogy a hátsó rész ami beakad a zárba,az megvan!
Az első része az nem ugyanolyan mint az ülésé ha jól tudom!
újban kellene tudnom mire gondolsz? mi hiányzik az elsö része a körmös? az 6200ft
Sziasztok!
Zsolti újban vagy használtban tudsz segíteni?
És mi lenne az ára?
Köszi!
hát baszki ha becuppantja a 120cm-es ABUS láncot
ami nem mellesleg 4 - 5kg
igen igen csodálkozni fogok
Nekem az ülés alatt már csak a gyári szerszámkészlet van. Mivel kétszer is beszoptam, hogy a légszűrő beszívta a láthatósági mellényt Húzom neki mint állat, erre egyszer csak: hörrr... Vagy tíz percig tanácstalan voltam mint egy kisközség, aztán levettem az ülést: és meglepődtem Na, azóta semmit nem rakok oda, inkább a hátizsákban cuccolok mindent
Z750 barracuda alu mart hűtődísz+takaró eladó. a2oldal 10e párban, a takaró szintén, egyben 16e. ezenkívül lámpák,hűtők,kezelőszervek,konzolok futóművek,tárcsák, sportkipuk stb. 70 317 90 83
Nálam!
hali
hát te hogy hogy itthon
se verseny, se síelés
Hat igen, igy konnyu :D
Dagadék!
Hi
puccéran is 95