Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vaterán nem egészen 6EFt-ért árulnak tartót, persze van világításos verzió is 10EFT-ért.
link

Én is gondolkodom a sima verzión és rá egy homasitas 3 ledes világítás....
De ha valaki tud régi Z-re rendszámlatartót készíteni, én is beneveznék egyre....

z.
*faragnék... csak nem tudok írni
én tuti abból ragagnék ha nem lenne konzolom
azt a tartó simán fel lehetne rakni nem kéne sokat szarakodni vele
akkor már az is jobb ha azt a tartó megveszi az ember 3500-ért amit lehet nagyvason kapni és azt faragja át egy kicsit mintha adna érte 10k huf-ot
ha otthon lennék és nem lennék tele vizsgákkal szívesen megcsinálnám neked, sztem elég olcsón meglenne:)

egyébként én se adnék érte ennyit
nekem pl haverom adott egyet mert ő kapott gsr600 hoz és mm pontosan fel megy, 2 csavarral álítható a dőlés szöge
azért az elég sok érte, lesz itt a fórumban aki tud segíteni szerintem gyapi féle tartóban csak várd meg amíg elolvassák a kommentet
Köszönöm.

Az a baj, nincs ismerősöm aki tudna ilyet csinálni.
Megnézem a vaterát, bár szívem szerint a 10est is sajnálnám érte.
igazából azt ha van ismerősöd és megrajzolod akkor mondjuk egy rozsda mentes 2 mm lemezből meg lehet csinálni ki kel vágni és meg kel hajlítani és kész

ha nem akkor vaterán láttam pár napja asszem 10 ropiért dobálják z750hez
Sziasztok.

Régi z750hez nem tud esetleg valaki reális áron rendszámtartót(nem gyárit)?
ahogy jólesik írhatod ide is vagy jöhet emailben:

dppcom1 (kukac ) hu.loreal.com_
vagy oldalamo megtalálod a telszámom oda is jöhet sms-ben bármi megoldható
Hello plazer!Nekem csak a postai ut a járhato mert elég messze vagyok pesttöl.Az elérhetöségem ide irjam vagy privátba beszéljük meg?
Még nem került fényezésre a gép, csak Panyo kedvéért került fel az első sárvédő (sikerült kéket venni), hogy méregetni lehessen a fékcsövet....
Most a matricákra várok, hogy elkészüljenek, utána jön a fényezés.
Marad a kék....
oksa kössz
ok holnap reggel bodobom a tiedet a csomiban ha tudsz majd jössz érte
06 telenor 959 84 1 nyolc itt elérsz bármikor napközben
számom az adatlapon, az egyszerűség végett
hívj, ha holnap tudod hozni,vagy hívlak én, ha mégse
Kawaslaki
Szia

Én holnap járok a II. kerben napközben,be tudok ugrani az emelőért,de bármikor jó a héten, ha beviszed a melóba.

üdv:Kawaslaki
Jó hát valahogy ha meg tudjuk oldani. Vagy beleszállok a ktg-be vagy valahogy.... De addig még jelzek itt a fórumon hogy mikor mennénk..
elvileg jó, a napot még majd megbeszéljük de egy tel számot kérnék
onnan én még kb 25km-re lakom de megoldjuk sztem valahogy
amúgy gödi vagyok
meló után ne jó neked fél 6 körül vagy utána?
Hát mi úgy néz ki hogy szombat megyünk fel S.Zone-ba. Oda el tudod hozni nekünk? vagy mennyire vagy messze tőle? Mert sofőrrel megyek sztem.
és hol laksz mert akkor valamelyik este lehet elugrok haverral kocsival
II. kerben vagyok sajna nem nagyon tudok napközben mozogni