Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pesten jársz a baross utca felé? vagy a blaha felé?
estét mindekinek!

akik rendeltek tőlem emelőt:

drz400sadam - hátsó
jackkkk87 - első
kawaslaki - első
sanciz750 - hátsó

azoknak üzenem ezennel hogy készen van itt van nálam mind a 4 darab!
már csak ki kell találni hogy ki jön el érte kinek postázzam stb
köszi szépen. megkérdezem majd, hogy ez mennyire kedvelné az 520 as láncot :)
Hi!
De jó dolgod van
Előre is köszi!
Hali!

Épp Prágában vok, a cseh csajok fotóztatják magukat , majd ha hazamentem meglátom, hogy mit tehetek.
ilyet találtam 5600ft
valakinek nincs véletlen ilyen láncszem nittelő kis szerszáma?
nézegettem neten, de csak ilyen szupermodern szarokat találtam 40 ezerért. vicces, hogy drágább mint a láncom...
nekem még arra sem volt időm hogy az akksit kivegyem... majd holnap ha minden jóé megy utána lehet szétkapni és megcsinálni amit kell
Már le is festetted a gépet?
Dobjál már fel legalább egy fotót, hadd csorgassuk a nyálunkat.
Köszi, kiindulási alapnak jó lesz.
Nekem 48.5-49 az összekötőcső,pontosat ha leszerelem akkor tudok mérni,de valószínűleg Nissint kell feltenni .
Most nézem a Z1000 en Nissin van!
Bivaly kollegát kellene megkérni,hogy az övét mérje le és egy fénykép sem ártana a két oldalról,végül is fotós
Bivaly! ! ! Jel kezz! ! ! Bivaly! ! !
Jackkk87!

Küldtem vissza mailt.
Z.
Panyo!
Az lemaradt, hogy azzal kalkuláltam, hogy kb 5 mm-el a felső csavar felett és valamivel bentebb van a bekötési pont... így 47,5 cm...
Z.
Köszi!
Megmérem mindjárt az én összekötőcsövemet,mert elfelejtettem a hosszát
http://www.colorrite.com/
Van itt egy kereső próbáld +
http://www.google.hu/search?hl...
Vagy itt az első lehetőség,PDF file.
Panyo!

Méregettem, a NISSIN felső bekötéső fékéhez kb. 47 cm-es fékcső kell.
A Tocico bal és a jobb féknyereg felső rögzítő csavarjai mögé mértem ezt az értéket. A Toc. fékcső csatlakozása pedig 6 cm-re van a felső csavartól, így a 60,5cm-es zx6 fékcsőből visszaszámolva 47,5 cm jön ki. A régi Z fékcsövet 48,5cm-esnek mértem és szerintem ez sem hosszú még... (max. kicsit "hasasabb")

Z.
Nincs mit!
köszönöm
Szia Stevesaki!

Elárulnád, hogy hol találtad ezeket az adatokat? '03-as Zezer metál fekete színnek kellene a receptje. Kicsit egyszerűbb lenne kód alapján rendelni mint külön kikevertetni, ami vagy összejön vagy nem....
valaki meg tudná mondani, hogy a 750es Z-kre ugyanolyan lánckerék kell, vagy 2007- től másmilyen?
köszi